קים פלאת' שינוי במשקל: תמונות

קים פלאת' שינוי במשקל: תמונות

עושה אותה! ברוכים הבאים לפלטוויל כוכב קים פלאת' פותח דף חדש. עכשיו כשהילדים שלה גדלים, האם ל-10 מבינה איך נראים החיים – וזה כולל שינוי משקל משמעותי.

"לגדל 10 ילדים במהלך 20 שנים מסוימות, אני מרגיש שבמובנים רבים די איבדתי את עצמי בתהליך הזה", הסביר יליד קהיר, ג'ורג'יה בפרק במאי 2022. "ואז עכשיו, אני דואג לעצמי. אני עושה את זה בראש סדר העדיפויות ללכת לחדר כושר כל יום ואני מרגיש ממש טוב".

לא רק שהמטריארך עושה את הנסיעות היומיומיות שלה לחדר הכושר, כרקדנית לשעבר, היא עשתה את הצעד ופתחה סטודיו משלה לריקוד שמציע שיעורי מתיחות, בלט וריקודי בטן.

כשהיא פירטה ששגרת הבריאות החדשה שלה לובשת בגדים חדשים ומציגה קצת יותר עור, הוסיפה קים, "אני נהנית קצת יותר להיות בגוף שלי".

בעוד שאפילו בעלה, בארי פלאת'הבחין בדילוג בצעד שלה, הוא שאל אם היא נכנסת למשבר אמצע החיים וכיצד הירידה במשקל שלה תשפיע עליה "מנטלית [and] מבחינה רגשית."

הסדקים של הנישואים של המטריארך של פלאת' והפטריארך יהפכו לקו עלילה מרכזי בעונה 4 של סדרת ה-TLC המצליחה של המשפחה.

כשהיא קראה חלק מהיומן שלה למפיקים בסדרה, קים תיארה, "כואב לי כל כך שאני בקושי יכול לסבול את זה". היא המשיכה, "וליבי כואב למשהו נוסף. אני כמהה להתרגשות, לחיבור. אינטימיות אמיתית."

התוכנית תיעדה את ההחלטה של ​​הזוג לחיות בנפרד, וביוני 2022, קים ובארי הודיעו על החלטתם להיפרד לאחר 24 שנות נישואים.

"לאחר מחשבה ודיונים רבים, החלטנו לסיים את נישואינו", חשפו הצמד בהצהרה משותפת ל אֲנָשִׁים בזמן. "למרות שזו לא הייתה החלטה קלה, אנחנו יודעים שזו הבחירה הטובה ביותר עבור שנינו. עברנו הרבה שיא ושפל במהלך 24 שנות הנישואים שלנו, וכשאנחנו מנווטים את הפרק החדש הזה בחיינו, נהיה ביחד עם הילדים המדהימים שלנו".

המשך לגלול למטה כדי לראות את שינוי הירידה במשקל של קים פלאת'!

קישור מקור