קים קרדשיאן ופיט דוידסון מתנשקים בטיול חוף: תמונות

קים קרדשיאן ופיט דוידסון מתנשקים בטיול חוף: תמונות

התראה על מחשב כף יד! קים קרדשיאן ו פיט דיווידסון חלק נשיקה מתוקה במהלך טיול חוף לבוש ביקיני.

הקרדשיאנס כוכבת, 41, עלתה לאינסטגרם ביום שני, 13 ביוני, כדי לשתף סדרת תמונות וסרטונים מהחופשה שלה על החוף עם פיט, 28. "חוף ל-2", קים כיתוב את הפוסט.

היא נדנדה ביקיני שחור קטנטן ושיער בלונדיני פלטינה במהלך הטיול, בזמן שהקומיקאי השיד את חברתו בבגדי ים שחורים. הזוג הפיק את המרב מזמנם הפרטי על החוף על ידי שחייה במים ושיט יחד בקיאקים.

פיט לקח על עצמו את התפקיד של החבר באינסטגרם על ידי צילום קומץ תמונות של קים, אם כי כוכב הריאליטי דאג שיש לו זמן מצלמה ושיתף כמה צילומים של סאטרדיי נייט לייב אלום.

קים ופיט עלו על החוף זמן קצר לאחר שהראו מחשב כף יד גדול בעקבות צילומי הסקימס שלה ב-29 במאי. בעוד שהזוג נראה מוכן לצילום בתלבושות אופנתיות, הם גם התלבשו בלונדיני אקונומיקה תואמים כשהם החזיקו ידיים בחיבה.

בני הזוג A-list שמר בעבר על הרומנטיקה שלהם מחוץ לעיני הציבור, למרות שהם הפכו פתוחים יותר לגבי מערכת היחסים שלהם ככל שהתקדמה. במהלך הפרק ה-2 ביוני של הקרדשיאנסקים הסבירה "איך זה הלך עם פיט".

"פשוט חשבתי, כאילו… שמעתי על ה-BDE הזה. [I] צריך לצאת לשם," ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום הסביר בכתב וידוי עם מפיקים. "אני צריך פשוט, כאילו, להתחיל להקפיץ את… הייתי פשוט DTF בעצם." בסצנה נפרדת, קים גם התוודתה בפני אחיותיה שהיא "קיימה את הסקס הטוב ביותר בחייה בשנות ה-40 לחייה".

אם לארבעה גם חשפה שכוכב מלך סטטן איילנד ביקש מייגן פוקס למספר שלה לפני ששירתה כמארחת ב SNL באוקטובר 2021. ה רוֹבּוֹטרִיקִים השחקנית סגרה אותו ואמרה לו שזה "לעולם לא יקרה".

בעוד פיט סחף את קים מעל רגליה, הקומיקס עשה גם רושם חיובי על ילדיה. הוא נראה בעבר מחזיק ידיים עם בנה סיינט, בן 6, תוך כדי סידורים בלוס אנג'לס.

איש הטלוויזיה חולק גם את הילדים נורת', 8, ושיקגו, 4, כמו גם את הבן Psalm, 3, עם הראפר קניה ווסט.

המשיכו לגלול כדי לראות תמונות מטיול החוף הרומנטי של קים ופיט.

קישור מקור