קים קרדשיאן ופיט דוידסון נשיקה: תמונות של רגע חם

התראה על מחשב כף יד! קים קרדשיאן והחבר פיט דיווידסון חלקו רגע אינטימי עם נשיקה מהבילה.

ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום, 41, ו סאטרדיי נייט לייב ניתן היה לראות את הכוכבת, בת 28, מוציאה את הלשון בזמן שהם מתכרבלים יחד בסרטון בסיפורי האינסטגרם של קים ביום ראשון, 29 במאי. לאחר מכן, מייסדת סקימס כיוצה את שפתיה, מה שהוביל את פיט להתכופף לנשיקה מהירה.

בעוד שכוכב Hulu הסתכל במצלמה לאורך רוב הקליפ, הקומיקאי לא הצליח להרחיק את עיניו מחברתו. עם זאת, קים הסירה לבסוף את מבטה מהמצלמה והחלה לחייך בזמן שהיא מנשקת את פיט.

בפוסט מאוחר יותר הופיעו בני הזוג עם פילטר בשחור לבן והמשיכו להוציא את הלשון למצלמה. שניהם הרכיבו משקפי שמש שחורים ושיער בלונדיני מולבן.

באדיבות קים קרדשיאן/אינסטגרם

הגמר של קים בסדרה הראה אותה מחייכת כשפיט חיבק אותה ונתן לה נשיקה על הלחי.

הזוג עורר לראשונה שמועות על רומנטיקה שבועות לאחר שקים עשתה את הופעת הבכורה שלה בהנחיית SNL באוקטובר 2021. מאוחר יותר באותו חודש, הם נצפו במספר לילות דייטים דו-חוף. בקשר אישר שהזוג יצאו רשמית בנובמבר אותה שנה, אם כי איש הטלוויזיה חיכה עד 11 במרץ כדי להפוך את הרומנטיקה שלהם לאינסטגרם לרשמי. בעקבות הפוסט הראשון שלהם במדיה החברתית יחד, הם עשו את הופעת הבכורה שלהם בשטיח האדום בארוחת הכתבים של הבית הלבן באפריל וגם הופיעו בגאלה המט ב-2 במאי.

קים קרדשיאן ופיט דוידסון חולקים רגע אינטימי ונשיקה בסטורי באינסטגרם
באדיבות קים קרדשיאן / אינסטגרם סטורי

מערכת היחסים של קים ופיט המשיכה לצמוח בחודשים האחרונים. מקורב סיפר באופן בלעדי סגנון חיים שפיט "יכול לראות עתיד עם קים".

"הוא אוהב שהיא לא סתם עוד פרצוף יפה", שיתף המקור. "קים אינטליגנטית ומלהטטת כל כך הרבה." בנוגע ל הקרדשיאנס כוכבת, המקורב חשפה שהיא "נפלה בגלל האופי הצונן, החסד והקסם שלו".

קים נתנה למעריצים תובנה לגבי מערכת היחסים שלהם שבועות ספורים לאחר שפיט חשף שהוא עוזב SNL. הקומיקאי רשם הערה מכל הלב על יציאתו בזמנו, אשר חבר ו SNL סוֹפֵר דייב סירוס שיתף דרך האינסטגרם שלו ב-21 במאי.

"כשקיבלתי את התוכנית, הייתי בן 20 ולא היה לי מושג מה אני עושה", כתב כוכב ה-Set It Up. "אני עדיין לא, אבל במיוחד אז. לא באמת הייתי מבצע מערכונים. הייתי רק סטנד אפ. ידעתי שלעולם לא אוכל לעמוד בקצב או ללכת רגל אל אצבע עם א קינן תומפסון או א קייט מקינון, אז פחדתי מאוד להבין מה אני יכול להביא או לעשות למופע ופלטפורמה היסטורית ומכובדת שכזו. חשבתי, מכיוון שאני סטנדאפיסט, אני פשוט אנסה את הסטנד אפ והקטעים האישיים שלי ב'עדכון סוף שבוע' בתור עצמי, ואני כל כך שמח שעשיתי זאת".

לאחר מכן כתב שהוא "יצא לחלוק כל כך הרבה עם הקהל הזה וממש לגדול מול העיניים שלך" והוסיף, "SNL הוא [his] בית."

קישור מקור