קים קרדשיאן זכתה ל"חברים" עם טריסטן

אאוץ. קים קרדשיאן הוטחה על ידי מעריצים על הוצאת "Friendsgiving" עם אחות קלואי קרדשיאןהאקסית של טריסטן תומפסון בעקבות שערוריית הבגידה והאבהות שלו.

לכבוד חג ההודיה, מייסד SKKN, בן 42, שיתף אינסטגרם קרוסלה שכללה תמונות של ארוחת הערב שלה ושל שחקן ה-NBA במרכז המעצר לנוער Camp Kilpatrick בסנטה מוניקה.

"השנה, אני באמת אסיר תודה על האנשים שפגשתי בכל בתי הכלא ברחבי הארץ", כתבה התובעת לרפורמה במשפט הפלילי את הפוסט שלה ביום חמישי, 24 בנובמבר. "השבוע @realtristan13 ואני אכלנו ארוחת ערב מעוררת השראה עם הצעירים הכלואים במחנה קילפטריק."

למרות שלקים ולטריסטן, בני 31, היו רק כוונות חיוביות לביקורם, אינספור מבקרים מקוונים לא יכלו שלא לשתף את ההתנגדות שלהם.

סטיבן לאבקין/שטרסטוק; לארי מראנו/שטרסטוק; מארק דאנקן/AP/Shutterstock

"מה אתה מבלה עם טריסטן?" משתמש אחד באינסטגרם הגיב. "היא תייגה אותו. היא צילמה איתו. פשוט צולע, נואש וחסר טעם," צלצל אחר. "היא כל כך אבודה! היא מכרה את נשמתה!" אדם נפרד כתב, בעוד שאחד רביעי התלוצץ, "השארת את טריסטן בבית הכלא ממש?"

ה קרדשיאנס ביקור החג של הכוכב והפורוורד של שיקגו בולס מגיע כמעט שנה לאחר שערוריית האבהות של טריסטן. בדצמבר 2021, אישה בשם מראלי ניקולס טען שטריסטן היה אביו של התינוק שלה בשם תיאו, שנולד בדצמבר 2021. הילד נולד במרץ 2021 כשהוא עדיין בקשר עם המייסד Good American. קלואה גילתה על המצב זמן קצר לאחר שהפונדקאית שלה ושל טריסטן נכנסו להריון עם בנם השני, אותו קיבלו ב-28 ביולי. הצמד חולק גם את הבת טרו תומפסון.

מאוחר יותר התברר כי קלואה וטריסטן היו מאורסים במשך תשעה חודשים בזמן שערוריית האבהות אך נפרדו לאחר מכן.

למרות שהוא הכחיש בתחילה את ההאשמות, הספורטאי אישר בפומבי תוצאות חיוביות של בדיקת אבהות ב-3 בינואר, תוך שהוא גם התנצל בפני האקסית שלו בהצהרה.

"קלואה, זה לא מגיע לך", כתב טריסטן בזמנו באמצעות הסטוריז באינסטגרם שלו. "אתה לא ראוי לכאב הלב וההשפלה שגרמתי לך. לא מגיע לך איך שהתייחסתי אליך לאורך השנים”.

שערוריית האבהות התרחשה במהלך העונה השנייה של סדרת ה-Hulu של משפחת הריאליטי, כשקים הביעה את זעמה נגד הכדורסלן יותר מפעם אחת. בפרק 1, מעריצים צפו כשקים הייתה הראשונה שחשפה את החדשות.

"כל העניין שכל כך עצוב הוא שהיא רוצה ילד", אמר מייסד סקימס לאחות קיילי ג'נר בטלפון בסצנה אחת. "ועכשיו הילדה הזו סובלת מ-מלך תינוק? א-מלך אקראי שהוא ישן איתו לילה אחד? פ-ק אותו. הו, הייתי כל כך צוות אותו."קישור מקור