קים קרדשיאן, חבילת פיט דוידסון ב-PDA בלונדון: תמונות

קים קרדשיאן, חבילת פיט דוידסון ב-PDA בלונדון: תמונות

לא מסתירים את אהבתם! קים קרדשיאן והחבר פיט דיווידסון צולמו מחזיקים ידיים במהלך ליל דייטים בלונדון ביום שני, 30 במאי.

ה קרדשיאנס כוכב, 41, ו סאטרדיי נייט לייב אלום, 28, נראו אריזה מקסימה על מחשב כף היד כשהלכו מהמכונית שלהם לתוך מסעדה אופנתית.

קים לבשה מכנסיים שחורים נמתחים ומגפי עקב עם סווטשירט עם רוכסן בעוד שהסטנדאפיסטית לבשה ג'ינס שחורים וחולצת כפתורים משובצת בשכבות עם ז'קט. לזוג A-list שניהם יש שיער כהה טבעי צבוע בלונדיני אקונומיקה.

מייסדת סקימס נראית הרבה יותר פתוחה עם הרומן שלה ושל פיט ואפילו שיתפה סרטון מהביל שנושק לגבר שלה דרך הסטוריז באינסטגרם שלה ביום ראשון, 29 במאי.

המיליארדר פתחה יותר על מערכת היחסים שלה לאחר שהקנטה שיש להם את הרגעים הכי "חמודים" שהיא מתה לחלוק עם מעריצים.

"יש לי את התמונות הכי חמודות שלנו ואני רוצה להיות כמו, 'אלוהים אדירים, אנחנו כל כך חמודים'. אבל אז אני אומר, 'אל תהיה כל כך נואש. אל תפרסם כל כך הרבה, רק תן הצצה", הסבירה קים במהלך הופעה ב- המופע של אלן דג'נרס במרץ 2022. "אני לא יודע מה הדבר הנכון לעשות, כאילו לא יצאתי מאז לפני שהאינסטגרם היה קיים. כן, אני לא יודע מה החוקים."

נאמר, ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום פרצה בזמנו שהיא "מאושרת" בתוך מערכת היחסים שלה.

"זה מרגיש טוב," היא המשיכה. "אני חושב שזה רק בחיים, כאילו לא משנה מה זה, אני פשוט חושב שאני מעודד את החברים שלי ואת האנשים שאני אוהב רק להיות מאושר. והלכתי על זה. הייתי כמו, 'אתה יודע מה, אני בשנות ה-40 לחיי, כאילו, פשוט לך על זה. מצא את האושר שלך'. הלכתי על זה ולקחתי את הזמן. מצאתי את זה וזה מרגיש כל כך טוב. אני רוצה להחזיק בזה לנצח".

קים ופיט נקשרו לראשונה רומנטית לאחר שמייסדת KKW Beauty עשתה את הופעת הבכורה שלה במארחת SNL באוקטובר 2021. למרות שהם נראו במספר דייטים ברחבי ניו יורק ולוס אנג'לס, הם חיכו עד מרץ 2022 כדי להפוך את מערכת היחסים שלהם לאינסטגרם לרשמי. לאחר מכן, השניים עשו את הופעת הבכורה שלהם בשטיח האדום כזוג בארוחת הערב של כתבי הבית הלבן ב-30 באפריל, ולאחר מכן השתתפו יחד בגאלה המט ימים לאחר מכן ב-2 במאי.

לפני פיט, ה אָנוֹכִי המחבר היה נשוי ל קניה ווסט במשך כמעט שבע שנים לפני שהגישו בקשה לגירושין בפברואר 2021. האקסים חולקים ארבעה ילדים – נורת', סיינט, שיקגו ו-Palm.

המשיכו לגלול כדי לראות תמונות של ליל הדייטים של קים ופיט בלונדון!

קישור מקור