קים קרדשיאן חושפת את התחת בבגד ים סטרינגי ביץ'

בקושי שם! קים קרדשיאן הבזיקה את שלל החשוף שלה בתצלום חדש של ביקיני שזוף וחוטיני על החוף, חושפת את לחיי ישבנה המלאות לרגע שטוף השמש.

"תחת שמש", היא כתבה את פוסט האינסטגרם שלה ביום שישי, 20 במאי. בתמונה, ה קרדשיאנס כוכבת, בת 41, התרחקה מהמצלמה והפנתה את ראשה לאחור כדי לחייך. מלבד בגד הים המחרוזת שלה, קים גם לבשה זוג משקפי שמש ונתנה לגלים החומים שלה לזלוג במורד גבה. הרגע המושלם לתמונה צולם מול רקע חוף נופי עם עצי דקל ומי אוקיינוס ​​כחולים וצלולים.

רק חמישה ימים לפני כן, מייסדת סקימס שיתפה תמונות מהראשונה שלה ספורטס אילוסטרייטד שער גיליון בגדי הים, שהגיע לדוכני העיתונים ביום חמישי, 19 במאי. בתמונה אחת, היא צללה לתוך בריכת מים צלולים, לבושה שני חלקים עירום בקושי. בצילום אחר, קים התלבש בחולצה כסופה עם שרוולים ארוכים כשהיא יושבת על מה שנראה כמו אופנוע.

"OMG, אני א ספורטס אילוסטרייטד נערת שער!!!!" היא כתבה את הכיתוב an אינסטגרם פוסט קרוסלה ביום שני, 16 במאי. "צילמנו את זה בינואר והיה כל כך קשה לשמור על העטיפה הזו בסוד! בשביל הלוקיישן חזרנו לאחד המקומות האהובים עלי בעולם, הרפובליקה הדומיניקנית! זה כל כך כבוד וחלום להיות על השער ספורטס אילוסטרייטד מהדורת בגדי ים. שערים בקט-ליסט!!!!”

פרנק מיסלוטה/PictureGroup עבור Hulu/Shutterstock

האישיות של Hulu עלתה לכותרות במהלך החודש האחרון לאחר שלבשה את "יום ההולדת שמח, אדוני הנשיא" המפורסם של מרילין מונרו, לגאלה עם 2 במאי, שבה השתתפה עם החבר פיט דיווידסון. קים המשיכה להתמודד עם ביקורת על בחירת הסגנון שלה גם שבועיים לאחר האירוע, כמעצבת בוב מאקי – ששרטט את עיצוב השמלה המקורי מ-1962 – הטיח את קים בראיון עם שבועי בידור.

"חשבתי שזו טעות גדולה", אמר בוב, 82, לפרסום ב-16 במאי.[Marilyn] הייתה אלילה… אף אחד לא מצלם ככה. וזה נעשה בשבילה. זה תוכנן עבורה. אסור לראות אף אחד אחר בשמלה הזו".

לא רק זה, אלא ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום גם התמודדה עם תגובה נגדית של מעריצים ועמיתים בהוליווד לאחר שטענה שהיא ירדה 16 קילו כדי להשתלב בשמלה האיקונית. אחד המבקרים הבוטים ביותר של קים היה ריברדייל שַׂחְקָנִית לילי ריינהרט.

"ללכת על שטיח אדום ולעשות ראיון שאומר כמה אתה מורעב כי לא אכלת פחמימות בחודש האחרון… הכל כדי להשתלב בשמלת המלך?" לילי, 25, כתבה דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ב-3 במאי. "כל כך לא בסדר. אז התמכרתי ב-100 של רמות. להודות בגלוי שהרעיב את עצמך למען המט גאלה. כשידעת היטב שמיליוני צעירים וצעירות מסתכלים עליך ומקשיבים לכל מילה שלך".

לאחר סיום הגאלה Met 2022, קים גם החליפה לפרסי גלובוס הזהב הירוקים של מרילין לשנת 1962, אותם שיתפה באמצעות אינסטגרם. למרות כל ההערות השליליות שקיבלה על לבישת הלבוש של מרילין, כוכבת הריאליטי לא נתנה לזה להשפיע עליה. היא אפילו ספדה למנוח יש שאוהבים את זה חם שחקנית בפוסט נוסף באינסטגרם אחרי הערב הגדול ביותר של האופנה.

"כדי לסיים את הלילה שלי אחרי ה-Met, היה לי הכבוד להחליף לשמלה של נורמן נורל של מרילין מונרו שהיא לבשה לגלובוס הזהב ב-1962 – שם היא קיבלה את פרס הנרייטה עבור הסרט האהוב בעולם", כתבה קים. אינסטגרם פוסט קרוסלה ב-6 במאי. "זו תהיה לנצח אחת הפריבילגיות הגדולות בחיי להיות מסוגלת לתעל את מרילין הפנימית שלי בצורה כזו בלילה כל כך מיוחד."קישור מקור