קים קרדשיאן חשפה את המין של התינוק של קלואי, מעריצים חושבים

שפתיים רפויות? מעריצי הקרדשיאן-ג'נרס חושבים קים קרדשיאן אולי בטעות חשף את המין של קלואי קרדשיאן ו טריסטן תומפסון'של תינוק. כרגע הם מצפים לתינוק מס' 2 באמצעות פונדקאות.

במהלך עונה אחת סיום של הקרדשיאנסקים, 41, נראתה מדברת בטלפון עם אחיות קורטני קרדשיאן ו קיילי ג'נר לאחר שטריסטן, בן 31, נתבע על ידי מראלי ניקולס. מאמנת הכושר לשעבר טענה שהיא בהריון עם התינוק של הספורטאי.

"קלואה רצתה בן, והילדה הזו מביאה ילד לעולם", אמרה קים בשלב מסוים במהלך שיחת הטלפון.

לאחר שהקליפ הופץ ברשתות החברתיות, המעריצים מיהרו לטוויטר כדי לתהות אם קים נתנה להחליק שהפונדקאית של קלואי וטריסטן בהריון עם ילד.

"קים המשיכה הלאה. כולם פשוט ידעו שקלואה סוף סוף מקבלת אותה באושר ועושר!!!!!!!! אבל אמא תינוקת מספר 3 אמרה SIKE!!!!!” כתב אדם אחד.

Shutterstock

"עכשיו זה הגיוני למה קים צרחה אבל קלואה רצתה להביא ילד לעולם. כי הפונדקאית הזו כבר נשאה את הילד הארור שלהם", הוסיף משתמש אחר ברשתות החברתיות.

מעריץ אחר הגיב, "רגע אז כשקים אמרה 'היא רצתה לנסות ילד' היא רמזה לפונדקאית. לפני הספירה הם לא ידעו את המין באותה תקופה. אני מרגיש רע בשביל קלואה עכשיו אם זה היה לפני ספטמבר?"

הקרדשיאנס הפרק שודר ב-16 ביוני, בעוד החדשות על הפונדקאות של קלואה וטריסטאן נחשפו ב-13 ביולי. "אנחנו יכולים לאשר שלטרו יהיה אח שנולד בנובמבר. קלואה אסיר תודה להפליא לפונדקאית יוצאת הדופן על ברכה כה יפה. אנחנו רוצים לבקש אדיבות ופרטיות כדי שקלואה תוכל להתמקד במשפחתה", אמר נציג של קלואה בהצהרה ל בקשר.

בנוסף לתינוק החדש, בני הזוג לשעבר הם כבר ההורים לבת טרו תומפסון בת ה-4.

החדשות על תינוק מס' 2 עבור קלואי וטריסטן מגיעות שבעה חודשים אחרי מראלי ילדה את הילד השלישי של כוכב ה-NBAבן בשם תיאו, בדצמבר 2021. מדריכת הכושר נכנסה להריון במרץ 2021 כשטריסטן עדיין היה ביחד עם בוגרת Keeping Up With the Kardashians.

בעוד טריסטן הכחיש בתחילה שהוא האב, בדיקת אבהות הוכיחה שהוא אביו של התינוק. בינואר 2022, יליד קנדה פרסם הצהרה המאשרת כי הוא אביו של תיאו. "אני לוקח אחריות מלאה על המעשים שלי. כעת, לאחר שהאבהות נקבעה, אני מצפה לגדל בידידות את בנו", כתב אז. "אני מתנצל בכנות בפני כל מי שפגעתי בו או אכזבתי במהלך החוויה הקשה הזו, הן בפומבי והן בפרטיות."

קישור מקור