קים קרדשיאן טרחה אחרי TikTok של הכלבים במוסך שלה

אין כאן אהבת גורים! קים קרדשיאן נגררה לאינטרנט לאחר שנראה כי כלבי משפחתה, סאקה, סובה וסושי, מוחזקים במוסך במקום בביתה בקליפורניה.

ב סרטון TikTok שנמחק מאז מהחשבון שבו חולק מייסד סקימס, בן 42, עם הבת נורת' ווסט – שמאז פורסם מחדש על ידי חשבון מעריץ – הצופים יכלו לחוות את "זמן חג המולד לכלבים". נראה כי מערך חיית המחמד כלל אזור משחקים סגור עם עץ חג המולד שלהם, קערות האוכל שלהם וצעצועים שונים.

"הסרטון הזה נמחק מהחשבון של North", תהה משתמש TikTok שפרסם מחדש את הסרטון. "האם זה בגלל שקים קרדשיאן לא רוצה שאנשים יחשבו שהם מחזיקים את הכלבים שלהם במוסך? מעניין למה מחקו את זה. ”

מייד, משתמשי מדיה חברתית שונים נכנסו למדור התגובות והטילו על קים היכן אותרו הכלבים שלה.

"הם צריכים אהבה", כתב אדם אחד. עוד התלוצץ, "כנראה שזה לא מתאים ל'אסתטי' חחחח."

קים קרדשיאן/אינסטגרם

שלישי העיר, "אני לא הולך לשקר, חשבתי שהם נפטרו מהם".

בסך הכל, מדור התגובות היה מחולק עם כמה אנשים שהגנו על כוכב הריאליטי.

"כולכם יודעים שהמוסך שלה מחומם עד הסוף. אני לא רואה שום פסול בזה בכלל. חחח," טען משתמש TikTok. שנייה כתבה, "במוסך ועדיין יש להם עץ חג המולד שלהם. הכלבים האלה בסדר גמור חחח."

מגיב אחר ציין שהגורים לא "מתעללים", עם זאת, חשב ש"למישהו באחוזה יהיה כמו חדר כלבים בתוך האחוזה ולא במוסך".

קים, מצידה, עדיין לא הכירה בפומבי בתגובת הנגד. נציג לא הגיב מיד בקשר להערה.

לאחר ספקולציות רבות לגבי הסיבה שהכלבים כבר לא הופיעו בפוסטים של המשפחה ברשתות החברתיות, שמותיהם הופיעו על בית זנגביל שקים שיתף באמצעות אינסטגרם סטוריז ב-8 בדצמבר. הדיון על הכלבים נמשך כשהם עושים כותרות לגבי מצב הלינה לכאורה שלהם .

במהלך 20 העונות של מתעדכן עם הקרדשיאניםמעריצים צפו בקים מקבלת פומרניאן בשם סושי עבור בתה הבכורה, נורת', בת 9. מאז היא הוסיפה שני גורים נוספים לגזע המשפחה.

"פגוש את התינוקות החדשים שלנו! אנחנו רק צריכים שמות! נורת' המציאה שמות שמשתלבים עם סושי פומרניאן אחר שלנו", כתבה אשת העסקים פוסט באינסטגרם בספטמבר 2019. "היא רוצה שהתינוקת הלבנה תיקרא סאקה והתינוק השחור או סובה (נודל) או רוטב סויה."

קישור מקור