קים קרדשיאן יוצאת לטיול באיידהו בעקבות פיט דיווידסון פיצול

קים קרדשיאן יוצאת לטיול באיידהו בעקבות פיט דיווידסון פיצול

נשען על המשפחה. קים קרדשיאן בילתה זמן איכות עם משפחתה במהלך טיול הרפתקני באיידהו, שבועות ספורים לאחר הפרידה ממנה פיט דיווידסון.

קים, 41, לקחה את הסטוריז שלה באינסטגרם ביום שני, 15 באוגוסט, כדי לתת לעוקבים שלה הצצה אל החופשה המהנה. בסדרה של כמה קליפים, ה קרדשיאנס הכוכבת הוכיחה את האתלטיות שלה על ידי שיתוף סרטונים שלה כשהיא גולשת ב-ziplining ווויקבורד.

בזמן שהיא הקפידה לבלות עם חברים, קים גם הציגה את ילדיה, כולל הבת נורת' ווסט, בפוסטים. בסרטון אחד, קים ונורת', בני 9, הסבירו בהתרגשות שהם גולשים לפני שצילומים נחתכו לכוכב הריאליטי שגולש מעל העצים. היא גם נראתה צועדת על גשר צר שהוחזק בחבלים. "אף אחד אף פעם לא משכנע אותי לעשות את זה שוב," אמרה קים כשהיא פסעה לאט לעבר בתה.

למרות שאינה מעריצה של שביל ההליכה הלא יציב, קים הוכיחה שהיא מבצעת סיכונים ועלתה על ה-zipline בפעם השנייה.

איל הסקימס נהנה בחיק הטבע שבועות ספורים לאחר שנחשף שהיא ופיט, בן 28, נפרדו.

לאחר תשעה חודשים של היכרויות, מספר מקורות אישרו ל-In Touch שהזוג לשעבר הפסיק את זה. "הם התפצלו בשלום השבוע", אמר מקורב אחד ב-5 באוגוסט.

לא קים ולא פיט דיברו בפומבי על הפרידה, אם כי מקור סיפר באופן בלעדי בקשר שהרומן שלהם היה "נהדר כל עוד זה נמשך, אבל למרבה הצער, זה לעולם לא יהיה רומן אהבה לנצח".

לשעבר סאטרדיי נייט לייב הכוכב "בהחלט נהנה מהרומנטיקה הסוערת, ובאמת היו לו רגשות כלפי קים, אבל הוא התעייף מכל ההייפ ומסגנון החיים המאוד ציבורי", הוסיף המקורב. "העולם הזה של להיות ב-24/7 הוא בדמה של קים, זה בא לה בטבע שני. הפרסום הוא הפרנסה שלה, לא של פיט".

למרות העובדה שהם בסופו של דבר עזבו את זה לאחר פחות משנה ביחד, לשחקן מלך סטטן איילנד "אין חרטות". המקור המשיך, "יש לו אהבה אליה. הוא אומר שהוא אדם טוב יותר בשביל להכיר את קים, אבל הוא מחויב לקריירת משחק הוליוודית רצינית. זה הפוקוס שלו".

המשיכו לגלול כדי לראות את כל הפעילויות המהנות שממנה נהנתה קים בבילוי באיידהו.

קישור מקור