קים קרדשיאן לובשת צילומי ביקיני ריסק לשתיה: תמונות

כמעט משחרר את הניפ! קים קרדשיאן לבשה חולצת ביקיני שחורה סקסית ומסוכנת מחוץ לכתף בזמן שצילמה את האחות קיילי ג'נרמסיבת יום ההולדת של.

מייסדת סקימס, 41, נראתה לובשת את התלבושת המלאה שלה בשני חלקים עם משקפי שמש תואמים. טיק טוק סרטון ששותף על ידי חברתה של קיילי, יריס פאלמרביום חמישי, 11 באוגוסט.

"קוראים לי קים, וזו הזריקה הראשונה שלי," אמרה הבלונדינית הפלטינה כשהיא החזיקה שני משקאות שונים בידיה ושתתה מכל כוס. "ככה אני עושה את זה."

באדיבות יריס פאלמר/טיקטוק

למרות שהיא הראתה את כישורי המסיבה שלה בקליפ, ה קרדשיאנס לכוכבת, לכאורה, הייתה בעיה לשמור על האלכוהול שלה מאוחר יותר במהלך מסיבת היאכטה הגדולה של מייסד קיילי קוסמטיקה. ב-TikTok נפרד ששותף על ידי קיילי, 25, קים נראתה יורקת את המשקה שלה בחזרה לתוך כוס בזמן שכולם עשו זריקה, מכווצת את פניה בייסורים לאחר שסבלה את הטעם.

קים קרדשיאן לובשת צילומי ביקיני ריסק לשתיה: תמונות
באדיבות יריס פאלמר/טיקטוק

הלילה האחרון של קים הגיע פחות משבוע לאחר מכן בקשר אישרה שהיא ועכשיו החבר לשעבר פיט דיווידסון נפרדו לאחר היכרויות במשך כמעט שנה.

"הם התפצלו בשלום השבוע", אמר מקורב בקשר ב-5 באוגוסט.

החדשות זעזעו את כל מעריצי "Kete" מאז שהצמד האוהדים האהובים התאחדו לראשונה לאחר קים סאטרדיי נייט לייב הופעת הבכורה של אירוח באוקטובר 2021, בה היא והקומיקאית, בת 28, חלקו נשיקה במהלך אלאדין מערכון פארודי. באותו נובמבר, אניn מגע אישר שהשניים היו רשמית פריט, ולאחר מכן הם נראו מחזיקים ידיים כשהם הסתובבו בפאלם ספרינגס, קליפורניה, באותה עת. בזמן שהם שמרו בתחילה על מערכת יחסים נמוכה, קים ופיט נעשו בנוח בהדרגה עם הצגת מחשב כף יד קטן בפומבי, מה שהפך את הרומנטיקה שלהם לאינסטגרם לרשמי עד מרץ.

הם גם השתתפו בכמה אירועי שטיח אדום ביחד, כולל הגאלה של 2 במאי, וה מלך סטטן איילנד השחקן אפילו נראה מבלה עם הילדים של קים בכמה הזדמנויות. ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום חולקת את ילדיה, נורת', סיינט, שיקגו ומזמור ווסט, עם בעלה לשעבר קניה "יה" ווסט.

בפרק אחד של עונה 1 של Hulu's הקרדשיאנסקים פתחה על מערכת היחסים שלה עם SNL אלום, מודה שהיא "בעצם הייתה DTF."

עם זאת, נראה היה שציפורי האהבה לשעבר נהנו בסופו של דבר מרומנטיקה מתוקה. מקור נפרד סיפר באופן בלעדי סגנון חיים ב-7 בפברואר, "אפילו אם הרומנטיקה תיגמר מתישהו, [Kim] אומרת שהיא מעריכה את זה [Pete’s] בחור טוב ומוצק, והוא עומד במילה שלו".

קישור מקור