קים קרדשיאן 'מאושרת' לאחר שסיימה את הגירושין של קניה ווסט

ממשיך הלאה. קים קרדשיאן היא "מאושרת" על הגירושין שלה קניה "יה" ווסט הסתיים, אומר גורם בלעדית בקשר.

"סיום הגירושים שלה מקניה היה אחד הימים המאושרים בחייה. היא מרגישה שהיא התחמקה מכדור", אומר המקורב ומציין שבעוד שמייסד SKIMS, בן 42, במצב רוח טוב, "קניה שבור לב לחלוטין".

המקור מוסיף את זה הקרדשיאנס כוכב – שהגיש בקשה רשמית לגירושין מהראפר ב-19 בפברואר 2021, והוכרז רווק חוקי בדצמבר אותה שנה – לא צריך לתקשר ישירות עם קניה, בן 45, אפילו כשמדובר בארבעת ילדיהם: נורת'. , סיינט, שיקגו ומזמור.

"הקשרים היחידים שלו עם קים עכשיו הם הילדים שלהם, אבל מבחינה טכנית היא לא צריכה לתקשר איתו", ממשיך המקור. "הכל יכול להיעשות באמצעות צד שלישי."

שופט חתם הגירושים של קים וקניה ב-29 בנובמבר 2022, כאשר הזוג הגיע להסכמה על משמורת משותפת עם "גישה שווה" לילדיהם. כוכבת הריאליטי תמשיך לשמור על ילדיהם ב-80 אחוז מהזמן, בעוד שקניה ישלם לה 200,000 דולר בחודש מזונות ילדים. כוכב הריאליטי ו דונדה האמן גם יחלק באופן שווה את האחריות להוצאות האבטחה והחינוך של ילדיהם.

Shutterstock (2)

כעת, כשהגירושים שלהם מסודרים, מייסד KKW Beauty מצפה למה צופן העתיד. "קים שמה את שנות קניה מאחוריה", אומר המקורב בקשר. "הגיע הזמן להמשיך הלאה עם החיים שלה. סוף סוף היא מרגישה חופשיה".

קים וקניה נפגשו לראשונה בשנת 2003 אך לא לקחו את מערכת היחסים שלהם לשלב הבא עד 2012. לאחר רומן סוער, השניים התחתנו בטקס איטלקי מפואר ב-14 במאי 2014, מול בני משפחה וחברים לפני שנפרדו כמעט שבעה. שנים לאחר מכן.

למרות השיאים והשפל של האיחוד המתוקשר שלהם לאורך השנים, קים טענה שהיא תמיד ניסתה "לקחת את הדרך הגבוהה" בכל הנוגע למערכת היחסים שלה עם האקס שלה.

"תמיד ראיתי דוגמה כל כך טובה באמא שלי ובאבא שלי ובמערכת היחסים שלהם, אז אני תמיד רק מקווה", הסבירה קים על אמא קריס ג'נר והקשר של האב רוברט קרדשיאן המנוח המופע של אלן דג'נרס במרץ 2022. "לא משנה מה קורה, זה האבא של הילדים שלי, אני תמיד אהיה מגונן, אני תמיד ארצה שהילדים שלי פשוט יראו את הטוב שבטובים".

הנציגים של קים קרדשיאן וקניה "יה" ווסט לא הגיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה.

קישור מקור