קים קרדשיאן מבזיקת אנדרבוב ב-Shims 'סט שינה': תמונה

נעלם במהירות הבזק! קים קרדשיאן הקניטה את שדיה החשופים כשהיא לובשת טופ חדש של סקימס, וחשפה במהירות כמה תחתונים בתהליך.

"היי חברים, רציתי להראות לכם את קולקציית הסקימס החדשה הזו," קרדשיאנס כוכבת, בת 41, אמרה בסדרה של סיפורי אינסטגרם שפרסמה בשבת, 25 ביוני. "אני די אובססיבית. בעיקרון זה קרה [when] הייתי בפאלם ספרינגס, והיה כל כך חם ופשוט לקחתי את אחת מהגופייה שלי וחתכתי אותה ממש קצרה, כאילו, תנועות אחוריות. והיו לי את המכנסיים הקצרים האלה, והם היו ממש ארוכים, ופשוט חתכתי אותם ממש קצרים, והכותנה היא, כאילו, כל כך דקה. אז, אנחנו משיקים אותם בארבעה צבעים… והם כל כך חמודים."

בקטעים, קים צילמה סרטון סלפי בעמידה מול מראה, לבושה בחולצת קרופ שחורה סקסית עם מכנסיים קצרים תואמים. בזמן שהיא הסבירה כיצד מותג בגדי הגזרה שלה פיתח את "סט השינה" החדש, קים התקרבה אל המראה ומשכה מעט את החולצה, וחשפה במהירות את החלק התחתון של הציצים שלה כתוצאה מכך.

שעות ספורות לפני כן, ה מתעדכן עם הקרדשיאנים alum שיתפה צילומים מקצועיים דרך אינסטגרם של הצבעים המטלטלים שלה בקולקציה החדשה, כשכל אחת מהן מציגה את התחתונים.

"הורדתי עכשיו סט שינה חדש של @SKIMS," היא כתבה את פוסט הקרוסלה המרעיש.

באדיבות קים קרדשיאן/אינסטגרם

הודעת הסקימס שלה מגיעה יומיים בלבד לאחר שהיא נתנה עדכון רציני ל-NSFW לגבי "הרחבת" "חלק הנרתיק" של בגד הגוף של סקימס לכבוד אחות קלואי קרדשיאן.

"@khloekardashian זה יום המזל שלך!!!" קים כתבה כיתוב לסיפור אינסטגרם ביום חמישי, 23 ביוני. "אני בפגישת עיצוב @skims ואנחנו הולכים להרחיב את אזור בגדי הגוף הנרתיק של בגדי הגזרה רק בשבילך #TheKhloeKut."

בעוד שהאישיות של Hulu מעולם לא פחדה להתהדר בגזרתה המצומצמת באמצעות תמונות ביקיני לוהטות או רגעי אופנה, היא גם נוטה להיות גלויה בכל מה שקשור לחלקים הפרטיים שלה. בסיום עונת ה-16 ביוני של סדרת הריאליטי החדשה של משפחת קרדשיאן-ג'נר, קים דיברה בגלוי על כמה עובד אודיו בשם פאקסי בתוכנית "ראה" [her] נרתיק" בדיוק כמו החבר פיט דיווידסון היה.

לאחר שפקסי ציינה שהיא לא ממש ראתה את אזור איברי המין של מייסד KKW Beauty, קים צייצה בשובבות, "לא ראית את הנרתיק שלי? נגיע לשם, לוקח זמן להתחמם עד לראות את הנרתיק שלי. אבל אתה יכול לחפש באינטרנט."

לא רק זה, אלא שקים אפילו רמזה בשובבות על חיי המין שלה עם סאטרדיי נייט לייב אלום, 28, בפרק נפרד של הקרדשיאנס. הזוג "זה" של הוליווד התחיל לצאת בסוף אוקטובר 2021 שבועות ספורים אחרי זה של קים SNL הופעת הבכורה של אירוח ומאז הם הולכים חזק.

"אני לא רודפת אחרי שום דבר, וזו ההרגשה הכי טובה", אמרה קים לאחיות קלואה, בת 37, קורטני קרדשיאן בפרק ששודר ב-2 ביוני. "כשמלאו לי 40, כולם אמרו לי שזה 'הסקס הכי טוב בחיים שלך'. … וכל כך רחוק [wink]."

קישור מקור