קים קרדשיאן מגלים את חברתו של קניה, צ'ייני ג'ונס, על שער SI

קים קרדשיאן מגלים את חברתו של קניה, צ'ייני ג'ונס, על שער SI

עשה את זה ראשון! קים קרדשיאן הוא רשמית א ספורטס אילוסטרייטד נערת כיסוי, אבל האם היא ניצלה את ההזדמנות כדי להצליל בעדינות קניה ווסטהחברה החדשה של, צ'ייני ג'ונס?

"OMG אני נערת שער של ספורטס אילוסטרייטד!!!!!," פרסמה האישיות של Hulu, 41, ביום שני, 16 במאי. "צילמנו את זה בינואר, והיה קשה לשמור את השער הזה בסוד!"

בתוך ה יורה טרופיקים לבשה ביקיני מטאלי מבריק וכסוף ושידכה אותו למשקפיים במראה עתידני – מראה כמעט זהה צ'ייני, בת 24, נראתה לאחרונה מתפרצת עליה עדכון אינסטגרם. בעוד שכמה מעריצים חושבים שזו הדרך של קים לומר שהיא לבשה את זה קודם, יכול להיות שזו גם הדרך של קניה להכות אותה איפה שזה כואב.

"קים פשוט כתבה 'לבשתי את זה ראשון'", הגיב אחד המעריצים על תמונת השוואה של השניים באמצעות אינסטגרם. אחר כתב, "אז שניהם עוצבו על ידי Ye. הוא עשה את זה בכוונה חחח."

בסדרת Hulu של הכוכבת, איל היופי של KKW הודתה שהיא עדיין מבינה מה החוש האופנתי שלה כשהאמנית "לא יכולה להגיד לי כלום", בת 44, נהגה לעצב את התלבושות שלה. "הייתי מבקשת ממנו עצה לכל דבר עד מה שאני לובשת," היא סיפרה לאחותה, קורטני קרדשיאן. "גם עכשיו, יש לי, כמו, התקפי פאניקה."

כשהיא שיתפה שהיא "עצבנית" כשהיא לבשה משהו שלא "נבדק מראש" לאירוע פרסים, קים גילתה שקניה התקשר אליה לאחר מכן ואמר, "הוא אמר לי שהקריירה שלי נגמרה ואז הוא הראה לי תמונה של מארג' סימפסון לובשת משהו דומה."

בעבר, ה מתעדכן עם הקרדשיאנים הכוכבת התייחסה גם למה שהיא מרגישה לגבי האקס שלה שיצא עם הכפילים שלה במהלך תקשורת יקרההפודקאסט "לא רזה אבל לא שמן" באפריל 2022. כשהסבירה שהיא לא "מוטרדת", הוסיפה קים שהיא רק רוצה שהראפר "החזק" יותר יהיה מאושר.

בעוד שצ'ייני יכלה לעבור בקלות את התאום של קים – בעל מבנה גוף דומה ולוקים ברונטיים ארוכים – קים לא זרקה צל באותו זמן, והזכירה שהיא "נראית הכי מתוקה". היא הוסיפה, "כאילו, אני רק מה שעושה אותך מאושר. לא אכפת לי מה זה."

קים וקניה חולקים ארבעה ילדים, נורת', 8, סיינט, 6, שיקגו, 4, ותזמור, 3, E! אלום מקווה שהוא מאושר יהפוך אותו לאבא טוב יותר.

"אני חושב שזה ישתקף בחייך ובכל דבר, ובאופן שבו אתה הורה," אמרה קים על כך שלקניה יש מצב נפשי חיובי, והוסיפה, "אז, כל עוד הוא מאושר… אני באמת רק רוצה את זה, בֶּאֱמֶת."קישור מקור