קים קרדשיאן, מחשב כף היד של החבר פיט דוידסון בלוס אנג'לס: תמונות

קים קרדשיאן, מחשב כף היד של החבר פיט דוידסון בלוס אנג'לס: תמונות

זוג שהורג ביחד, נשאר ביחד! קים קרדשיאן לבש זוג מגפיים ירוקות ניאון אחרי צילום הסקימס שלה עם החבר הבלונדיני התואם פיט דיווידסון בלוס אנג'לס.

ה קרדשיאנס כוכבת, בת 41, נראתה מוכנה לצילום ביום ראשון, 29 במאי, בשמלת מיני שחורה עם שרוולים ארוכים ונעלי עקב עד ירך, בעוד סאטרדיי נייט לייב alum, 28, שמורה הוא נינוח עם ז'קט בומבר שחור, מכנסיים תואמים, משקפי שמש ונעלי ספורט. בני הזוג גם הראו בגאווה את צבעי השיער הבלונדיניים התואמים שלהם, מכיוון שפיט בדיוק צבע את שלו במהלך סוף השבוע הזה. כשהשניים יצאו החוצה, הם החזיקו ידיים וצחקו יחדיו כמה צחוקים גדולים.

רק יום אחד לאחר מכן, ציפורי האהבה נצפו מלחיצות ידיים בלונדון כשהן הלכו למסעדה ללילה דייט צונן.

היציאות המקסימות שלהם מגיעות בתוך המסך של קים על המסך על "איך זה הלך עם פיט" במהלך פרק 8 בסדרת Hulu שלה, שיצא ביום חמישי, 2 ביוני.

"אפילו לא חשבתי, 'אוי, אלוהים, אני אהיה איתו במערכת יחסים'", הסביר מייסד סקימס. "פשוט חשבתי, כאילו… שמעתי על ה-BDE הזה. [I] צריך לצאת לשם. אני צריך פשוט, כאילו, להתחיל להקפיץ את… הייתי פשוט DTF.

לא רק זה, אלא שגם קים גילתה שפיט למעשה ניסה להשיג את מספר הטלפון שלה "חודשים" לפני שעשתה אותה SNL הופעת הבכורה של אירוח באוקטובר 2021.

"אחרי שהתכנסנו וזה היה, כאילו, עניין, מייגן פוקס שלחה לי הודעה ו [was] כמו, 'האם זה אמיתי?'" הוסיפה קים במהלך הווידוי שלה, לפני שציינה את הגוף של ג'ניפר השחקנית, בת 36, אמרה לפיט שזה "לעולם לא יקרה".

בשיחה נפרדת עם אחיות קורטני ו קלואי קרדשיאןקים נתנה יותר תובנה לגבי הרומן ה"נורמלי" שלה עם הקומיקאי, ואמרה שזו "לא תוכנית קומדיה היסטרית בכל עת".

"אני לא רודפת אחרי שום דבר, וזו ההרגשה הכי טובה", היא הוסיפה, לפני שהזכירה בחוצפה, "כשמלאו לי 40, כולם אמרו לי שזה 'הסקס הכי טוב בחיים שלך'. … וכל כך רחוק, [wink]."

הזוג "זה" של הוליווד עורר לראשונה שמועות על היכרויות בסוף אוקטובר 2021, שלושה שבועות לאחר שקים אירחה את סדרת NBC בפעם הראשונה. אותו נובמבר, בקשר אישר שהצמד היו רשמית פריט. עם זאת, קים ופיט שמרו על הרומנטיקה שלהם בשקט. עם זאת, ב-11 במרץ, קים הפכה את מערכת היחסים שלהם לאינסטגרם לרשמי. מאז, היא לא היססה לחלוק עוד רגעים מקסימים עם היפה שלה, כולל בסיפור אינסטגרם אחרון שבו הם מתנשקים.

נוסף על כך, בני הזוג גם השתתפו בכמה אירועי שטיח אדום יחד, כולל ארוחת הערב של כתבי הבית הלבן באפריל ו- Met Gala 2022 במאי.

מצדו של פיט, מקור סיפר באופן בלעדי סגנון חיים כי יליד סטטן איילנד "יכול לראות עתיד עם קים".

"הוא אוהב את זה שהיא לא סתם עוד פרצוף יפה", הוסיף המקורב ב-18 במאי. "קים אינטליגנטית ומלהטטת כל כך הרבה".

גלול למטה כדי לראות תמונות של רגע ה-PDA המקסים של קים ופיט בלוס אנג'לס!

קישור מקור