קים קרדשיאן מטיילת בפריז תצוגת אופנה בלנסיאגה: תמונות

הורגים את המסלול! קים קרדשיאן מוסיפה דוגמנית לרזומה המרשים ממילא שלה לאחר מכן הליכה במופע בלנסיאגה ביום רביעי, 6 ביולי, במהלך שבוע האופנה בפריז.

ה קרדשיאנס כוכבת, בת 41, לבשה שמלה שחורה בשילוב עם נעלי Falkon Pantaleggings האייקוניות של המותג, שהפכה ללוק הייחודי של קים. במהלך הופעתה על המסלול, שערה של קים נמשך לאחור לתוך לחמניה מלוטשת. היא צעדה בתצוגת האופנה לצדה דואה ליפא ו ניקול קידמן, על פי סרטונים ששותפו באמצעות מדיה חברתית. אמא של קים, קריס ג'נרוהבכור שלה בַּת, צפון מערב, גם הביט במייסד סקימס הלך בתוכנית.

ראש אופנה ויופי ביוטיוב, דרק בלסברגשיתף סרטון קליפים קצרים מה תצוגת אופנה באינסטגרם, כותב, "קים! DUA! קידמן! נעמי! בלה! זה ליהוק קוטור בתוכנית @balenciaga ותוכלו לראות כל מבט ב-YouTube.com/Balenciaga."

Raw Image LTD/MEGA

לקראת תצוגת האופנה, קים נצפתה מסתובבת ברחובות פריז עם נורת', בת 9. לטיול שלהם, קים נראתה לובשת עוד מראה ייחודי של בלנסיאגה – חליפת הקטיפה המעוכה. הפעם, היא הלכה על בגד שחור, שהשתלב עם משקפי שמש לבנים. נורת', מצידה, נראתה טרנדית באנסמבל שחור לגמרי. נראה שהיא רודפת אחרי הוריה האופנתיים!

זה לא סוד שלקים יש רגע של בלנסיאגה. כוכבת הריאליטי עשתה את הופעת הבכורה שלה כשגרירת המותג בסדרת מודעות שפורסמו באפריל האחרון. היא גם דיברה באריכות במהלך הקרדשיאנס עונה 1 על האבולוציה האופנתית המתמשכת שלה לאחר שנפרדה רשמית עם קניה ווסט שנה שעברה.

"במשך כל כך הרבה זמן, עשיתי מה ששימח אנשים אחרים", אמרה קים בגילוי לב במהלך ראיון בפברואר 2022 עם אָפנָה. "ואני חושב שבשנתיים האחרונות החלטתי, אני הולך לשמח את עצמי. וזה מרגיש ממש טוב. וגם אם זה יצר שינויים וגרם לגירושין שלי, אני חושב שחשוב להיות כנה עם עצמך לגבי מה באמת עושה אותך מאושר. אני בחרתי בעצמי. אני חושב שזה בסדר לבחור בך."

היא הוסיפה, "שנות ה-40 שלי קשורות להיות Team Me. אני הולך לאכול טוב. אני הולך להתאמן. אני הולך ליהנות יותר, לבלות יותר זמן עם הילדים שלי ועם האנשים שעושים אותי מאושר. אני הולך להניח את הטלפון שלי. בטל את המעקב אם אני לא רוצה לראות משהו באינסטגרם. קלואה [Kardashian] הגה אתמול את הביטוי הטוב ביותר לזה. היא אמרה, 'פוסט ורוח רפאים'".

לפי המראה של קים שנות ה-40 מתייחסות אליה יפה!



קישור מקור