קים קרדשיאן משנה את 'חלק הנרתיק' של בגד הגוף של Skims 'עבור קלו'

ביקורת בונה. קים קרדשיאן עשתה שינוי משמעותי בבגד גוף של סקימס אחרי אחותה קלואי קרדשיאן הביעה את חששותיה לגבי פגם עיצובי.

קים, בת 41, חשפה באמצעות הסטוריז באינסטגרם שלה ביום חמישי, 23 ביוני, שהיא מוסיפה בד לאזור המפשעה של בגד הגוף, שם ממוקמים הכפתורים. "@khloekardashian זה יום המזל שלך!!!" כוכב Hulu כתב לצד סרטון שהציג בגדי גוף שונים של Skims על הרצפה.

"אני בפגישת עיצוב של @skims ואנחנו הולכים להרחיב את אזור בגדי הגוף הנרתיק של בגדי הגזרה רק בשבילך", היא שיתפה והוסיפה אימוג'י פרצוף קורץ ואת ההאשטאג, "#TheKhloeKut."

בנוסף לטקסט על המסך, קים הסבירה על העיצוב החדש ברקע הקליפ. "קלואה, היית כל כך גאה. אני בפגישה מלאה של סקימס ללבוש וחבר'ה, אנחנו הופכים את חלק הנרתיק בבגד הגוף לעבה יותר – רחב יותר, סליחה", אמרה קים.

באדיבות קים קרדשיאן/אינסטגרם

לאחר מכן היא ציינה שצוות Skims לקח בחשבון גם משוב אחר מלקוחות. "ואנחנו משנים כמה דברים עבור כל ההערות והשאלות ששאלתם כבר הרבה זמן", אמר כוכב הריאליטי.

בשלב מסוים במהלך סרטוני הסטוריז באינסטגרם, השמירה על קשר עם הקרדשיאנס אלום התקרב לחלק של בגד הגוף המשוחזר ואמר, "רק בשבילך, קלו. מרחיבים את זה."

קים חשפה את השינוי בעיצוב לאחר שקלואה, בת 37, התלוננה על כך אזור המפשעה של בגד הגוף היה קטן מדי במהלך הבכורה של הסדרה של הקרדשיאנס ב-14 באפריל. "אתם יודעים איך אתם צוחקים עליי על כך שיש לי נרתיק גדול יותר מרובם?" המייסד האמריקאי הטוב שאל את קים ו קורטני קרדשיאן בזמן בחוץ בארוחת הערב.

קלואה המשיכה וציין כי לבגד הגוף אין מספיק בד כדי לכסות את חלקיה הפרטיים. "אתה לא רוצה שהנרתיק יהיה תלוי בצד של הסקימס", הגיב קורטני, בן 43.

ה גוף הנקמה המשוב של alum הוא לא הפעם הראשונה שקו הגזרה של קים הוטל בספק. מעריצים מתחו בעבר ביקורת על Skims בפברואר 2022 לאחר שהקו קידם צ'יפים. בעודו נכנס לרשתות החברתיות, לקוח מבולבל אחד כתב, "מה הפונקציונליות של דבר כזה?" שנייה צלצלה, "נכון? זה יפה, אני מניח, אבל מה המטרה?"

קישור מקור