קים קרדשיאן מתבדחת על חתונה 'רביעית' בתוך רומנטיקה של פיט

עדיין מחפש אהבת אמת! קים קרדשיאן גילה את זה היא יורדת לחתונה נוספת טֶקֶס בקליפ שיצא לאחרונה מיום חמישי, 5 במאי, הפרק של Hulu's הקרדשיאנס.

"אני מאמין באהבה. זו הסיבה, בתקווה, שתהיה רק ​​עוד חתונה אחת בשבילי", אמר מייסד סקימס, בן 41, לחבר סיימון האק. היא הוסיפה, מתוך צחוק, "פעם רביעית זה הקסם", מה שעורר צחקוקים מאמה, קריס ג'נר.

בקליפ נראה שהם דנים קורטני קרדשיאן ו טרוויס בארקרהאירוסין הממשמש ובא – עליה הכריזו בני הזוג בפומבי באוקטובר 2021 – וקריס, 66, חזה שהם הולכים "לעקוב במהירות" אחר נישואיהם.

"הוא כבר ידע שהם מנסים להביא תינוק. בשבילי, תינוק, אתה תקוע לכל החיים. נישואים באים והולכים. בלי להעליב, חבר'ה," התבדחה קים. "קח את זה ממני."

קים נישאה שלוש פעמים במהלך התקופה שלה באור הזרקורים. אשת העסקים קשרה לראשונה את הקשר עם דיימון תומאס בשנת 2000 כשהייתה בת 19. החתונה שלה לשחקן NBA קריס האמפריז קרה באוגוסט 2011, לעומת זאת, שלהם נישואין נמשכו רק 72 ימים. שנים לאחר מכן, היא ו קניה "יה" ווסט קיבל התחתן במאי 2014. יחד, הם חולקים ארבעה ילדים, בת צפון מערבבן סנט ווסטבת שיקגו מערב ובן מזמור מערב.

בפברואר 2021, קים הגיש בקשה לגירושין מהמוזיקאי "גולד דיגר" בעקבות שמועות שאהבתם משכבר הימים הייתה על הסלעים. "הנישואים של קים וקניה הגיעו סוף סוף לנקודת האל חזור", אמר מקור בקשר חודש קודם לכן. "הֵם בילה את רוב החגים בנפרד וקים מדברת עם עורכי דין לגירושין. הפעם היא רצינית."

הפיצול שלהם מאז הסתבך עם קניה שפרסם טענות שונות ברשתות החברתיות על חייו עם קים והילדים. הדרמה הסלימה כאשר ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום יצא לציבור עם החבר פיט דיווידסון. מאז קניה תקף את פיט באינטרנט ובשיראבל הקומיקאי, 28, נשאר "נאמן להפליא" לקים לאורך הדרך.

Shutterstock (3)

"היא ראתה בו צד שרק המשפחה והחברים הקרובים ביותר שלו יודעים עליו", אמר מקור נפרד בקשר במרץ. "הוא רגיש, מתוק ומגן עליה. כל בחור אחר היה רץ לגבעות עד עכשיו או מטפל במצב של קניה בצורה שונה לגמרי".

המקורב הוסיף כי קים "אסירת תודה על פיט לצידה במהלך התקופה המטורפת הזו בחייה".

קישור מקור