קים קרדשיאן מתעמתת עם טריסטן על רקע שערוריית אבהות

אחות גדולה מגוננת. קים קרדשיאן שלחה הודעה לאחותה קלואי קרדשיאןהחבר לשעבר של טריסטן תומפסון להתעמת איתו לאחר שפרצה שערוריית האבהות שלו, והרגע המתוח אמור לשדר בפרק הקרוב בסדרת Hulu של משפחתם, הקרדשיאנס.

"רק עכשיו עברתי לבית החלומות שלי עם טרו וטריסטן כמובן", אמרה קלואה, בת 37, בתצוגה מקדימה שפורסמה ביום חמישי, 2 ביוני. "הכל פשוט במקום ממש טוב עכשיו."

בקליפ הבא, קים הייתה בחדר הכושר הביתי שלה בזמן ששיחקה בטלפון עם מישהו, ושיתפה את תגובתה לחדשות על תביעת האבהות של שחקן שיקגו בולס בהשתתפות מאמן כושר מראלי ניקולס.

יוטיוב

"זה כל העניין הזה. זה כמו, 'אני, טריסטן תומפסון, פגשתי את הבחורה הזו ביוסטון. שכבתי איתה ביום ההולדת ה-30 שלי'", אומר בסרטון מייסד סקימס, בן 41, נראה במצוקה. "אז שלחתי לו את זה ואמרתי, 'קלואה יודע על זה?' קלואי אפילו לא יודע!"

קים התכוונה לטקסטים שלה עם NBA כוכב, 31, עם היוודע תביעת האבהות שלו עם Maralee, 31, שפרצה בדצמבר 2021. על פי מסמכים משפטיים שהגיעו לידי בקשר אשר הוגשו באותו יוניטען מראלי התינוק נולד ב-13 במרץ – יום הולדתו ה-30 של טריסטן. באותו זמן, הוא עדיין היה במערכת יחסים עם קלואה, איתה הוא חולק בת תומפסון אמיתי.

"ראיתי את טריסטן במרץ 2021 בסביבות יום ההולדת שלו. הוא אמר לי שהוא רצה לראות אותי", אמר מראלי בהצהרה ל E! חֲדָשׁוֹת בדצמבר 2021, משתפת את הצד שלה בסיפור. "הסכמתי לפגוש אותו ביוסטון במסיבה פרטית ב-12 במרץ. מעולם לא נסעתי במזראטי כדי לפגוש את טריסטן, כפי שהוא טען. הוא אפילו לא היה ברכב שלי. השתמשתי באובר או נסעתי על ידי חברים באותו סוף שבוע. יוסטון היה אחד מני לילות רבים שבילינו יחד. זמן קצר לאחר סוף השבוע של יום ההולדת שלו ביוסטון, טריסטן הזמין אותי לבקר אותו בבוסטון".

באותו זמן, הספורטאי הודה שקיים יחסי מין עם מרלי, אך ביקש בדיקת אבהות, והכחיש כי מערכת היחסים ביניהם הייתה יותר ממצב של לילה אחד. עם זאת, טריסטן אישר מאוחר יותר שבדיקת האבהות גילתה שהוא אביו של בנו של מראלי, תיאושנולד בדצמבר 2021, בזמן שהוציא התנצלות פומבית לקלואי ב-4 בינואר.

קלואי אישר בעבר כי הדרמה סביב שערוריית האבהות של טריסטן תתרחש בתוכנית Hulu של משפחתהוציינה שכואב לה לדון.

"הלוואי שלעולם לא הייתי צריך לדבר על זה כי זה לא דבר שכיף לדבר עליו", אמר המייסד Good American במרץ מגוון רֵאָיוֹן. "אבל זה חלק מהמסע שלי בחיים, אז נראה את זה בתוכנית".

קישור מקור