קים קרדשיאן מגנה על ירידה של 16 ק

קים קרדשיאן סבלה מדלקת מפרקים פסוריאטית לפני המפגש החגיגי

קים קרדשיאן נאבק בגלוי עם פסוריאזיס במשך שנים, אבל קרדשיאנס כוכבת סבלה מפחד רפואי נוסף כשפיתחה דלקת מפרקים פסוריאטית תוך כדי ירידה של 16 קילו להתאים ל השמלה האיקונית של מרילין מונרו לקראת 2022 Met Gala.

"פסוריאזיס פרצה על הגוף שלי וקיבלתי דלקת מפרקים פסוריאטית אז לא ממש יכולתי להזיז את הידיים", סיפרה קים, בת 41. קֶסֶם מגזין לראיון השער שלהם באוגוסט 2022.

סטיבן לאבקין/BEI/Shutterstock

בעוד שמייסדת SKIMS מקפידה על תזונה צמחית, היא אמנם עברה לבשר אמיתי במאמץ להרזות לקראת הנשף השנתי, אבל גופה לכאורה דחה את השינוי הפתאומי.

"זה היה ממש כואב, והייתי צריכה ללכת לראומטולוג שהכניס אותי לסטרואידים", היא נזכרה. "השתגעתי. חתכתי את הבשר שוב, וזה נרגע".

קים התמודדה עם תגובה קשה לאחר שחשפה שהיא ירדה 16 קילוגרם מדהים כדי להשתלב בשמלת "יום הולדת שמח, מר הנשיא" המפורסמת של מרילין.

"ניסיתי את זה, וזה לא התאים לי," היא אמרה אָפנָה לאחר הליכה במדרגות מט האייקוניות. "היו לי שלושה שבועות, והייתי צריך לרדת 16 קילו… זה היה כמו תפקיד. הייתי נחוש להשתלב בזה. אני לא חושבת שהם האמינו שאני הולכת לעשות את זה, אבל עשיתי את זה", הוסיפה.

נפתח ל קֶסֶם על "רכבת ההרים של הרגשות" שהייתה סאגת השמלה שלה, אמרה קים, "למצוא את השמלה זה אפילו הישג, ואז לגרום להם לאפשר לי ללבוש את השמלה זה עוד הישג".

"יש לך [to wear] כפפות ויש שומרים והיית צריך להניח נייר מיוחד. אני חושב [the dresser] רעד כי אם משהו נקרע, אם משהו משתבש, אתה יודע? זו השמלה של מרילין. וזה ממש לא התאים", היא נזכרה. עם זאת, כשנשאלה אם היא מרגישה אשמה על הצבת סטנדרטים לא מציאותיים של יופי לנשים, מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום אמר בפשטות, "אם אני עושה את זה, זה בר השגה."

"יש כל כך הרבה תקני יופי שונים – בין אם זה גוון סטפני, ג'ניפר לופז, מרילין מונרו… המנטליות שלי הייתה תמיד: תהיה עצמך, מצא יופי בכל דבר", הוסיף מייסד SKKN.

קישור מקור