קים קרדשיאן סוגרת את הטענות שהיא לא אכלה בורגר בפרסומת Beyond Meat: 'חבר'ה, יאללה'

מוחא כפיים בחזרה. קים קרדשיאן סגרו את הטענות שהיא לא אכלה המבורגר בפרסומת החדשה שלה Beyond Meat.

לאחר מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום, בת 41, עוררה מחלוקת כאשר נראה שהיא לא אוכלת במהלך תפקידה בכיכובה בפרסומת של Beyond Meat, היא פנתה לסטורי שלה באינסטגרם ביום שלישי, 31 במאי, כדי לחלוק הוכחות לכך שהיא צורכת את תחליף הבשר הצמחי.

בקליפ מאחורי הקלעים מצילומי הפרסומת, קים הורידה את הלחמנייה העליונה מהמבורגר של Beyond Meat. "אני נפטרת מחלק מהפחמימות," היא הסבירה לפני שנגסה מהכריך. כוכב Hulu הוסיף כי ההמבורגר היה "כל כך טוב".

קים פנתה לאחר מכן למבקריה שהאשימו אותה בכך שהיא לא אכלה את המוצר, וכתבה על הסרטון, "חבר'ה, קדימה".

קים קרדשיאן סוגרת את הטענות שהיא לא אכלה בורגר בפרסומת Beyond Meat: 'חבר'ה, יאללה'

שקופית הבאה של Story באינסטגרם הראתה את כוכבת הריאליטי טועמת מפריטי המזון האחרים של Beyond Meat כשהיא הנהנה להראות את הסכמתה.

בתוך ה מודעה מקורית, קים שיתפה שהיא אוהבת את המשימה של Beyond Meat. "נכנסתי לעזור עם הנכס הכי גדול שלי – הטעם שלי", היא אמרה, והוסיפה שכעת היא "יועצת הטעם הראשית" של המותג.

למרות ההתלהבות מהטעם של המוצרים, נראה כי יליד קליפורניה לא אוכל בגרסה הסופית של הפרסומת. מעריצים רבים פנו לרשתות החברתיות כדי לקרוא הקרדשיאנס מככבת על כך שלא נגסה מהאוכל שהיא מקדמת.

"בכל פעם שהיא נגסה לא היו סימני נשיכה או אוכל ממש נכנס לפה שלה והם המשיכו לעשות חתכים מוזרים ברגע שהאוכל התקרב לפה שלה", ציין אדם אחד על הביצועים של קים במודעה. אחר ציין, "ההמבורגר לא ננשך."

קים פנתה למבקרים שלה זמן קצר אחרי שהיא נצפתה אורזת ב-PDA עם החבר פיט דיווידסון בלונדון ב-30 במאי. אם לארבעה ו סאטרדיי נייט לייב אלום, 28, נראו מקסים כשהם אוחזים ידיים כשהלכו מהמכונית שלהם לתוך מסעדה אופנתית.

יום אחד קודם לכן, מייסדת סקימס שיתפה סרטון מהביל של הזוג מתנשק דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ב-29 במאי.קישור מקור