קים קרדשיאן על "מדים" הנדרשים של עובדיה

יום בחייו של מטה איל הון. קים קרדשיאן גילתה שלעובדי המשרד שלה יש קוד לבוש נדרש עם תיאום צבעים ספציפי הדומה לביתה.

"יש לי מדים," ה קרדשיאנס כוכבת, 42, אמרה בהופעתה ביום שני, 26 בדצמבר, ביום אנג'י מרטינזשל "IRL"פודקאסט. "טוב, זה לא כמו, 'היי זה כמו המדים שלך'. זה רק פלטות צבעים."

קים ציינה אז שהצוות שלה יכול ללבוש "אפור, אפור חום, שחור, נייבי, לבן, שמנת, חאקי".

"כלומר, אנחנו יכולים להישאר עם כל הנייטרלים ולא עם הרבה חסימת צבע", הוסיף מייסד SKKN. "כאילו, הבית שלי כל כך זן, ושאלתי איך כולם מרגישים עם זה, וכולם בעצם אמרו, 'זה יעשה את החיים שלנו כל כך קלים'. וברגע שכולם היו על הסיפון וחשבו שיהיה להם קל יותר, אמרתי, 'כן בוא נעשה את זה'".

קים גם התלוצצה שהיא צריכה לערוך "יום שמלות חינם בימי ההולדת שלהם או משהו כזה".

רוב לאטור/שטרסטוק

בעבר, האישיות של Hulu הופיעה ב אָפנָהסדרת "אובייקטים של חיבה" של סיור בביתה, שבו היא תיארה את עיצוב הפנים כנושא מרגיע ואת ההשראה מאחוריו.

"הכל בבית שלי ממש מינימלי", אמרה קים בסרטון ה-15 בפברואר. "אני מגלה שיש כל כך הרבה כאוס בעולם שכשאני חוזר הביתה, אני רוצה שיהיה ממש שקט, ואני רוצה שהכל ירגיש מרגיע".

בכל הנוגע לחדרי הילדים שלה, לעומת זאת, איל היופי ציינה אז שהיא נותנת להם דרור. קים חולקת את הילדים נורת', סיינט, שיקגו ו-Palm West עם הבעל לשעבר קניה "יה" ווסט.

"יש לי את חדר המשחקים מלא בבלגן," היא אמרה. "חדרי שינה – אחד ורוד, אחד סגול, אחד כחול, אחד דינוזאורים. זה כאילו כל ילד יכול לקבל את מלוא הסגנון והטעם שלו בחדר השינה שלו ולהנות כל כך, אבל בבית הראשי אני מאוד אוהב את הרוגע".

חודשיים לאחר שנתנה למעריצים הצצה אל משכנה, קים פירטה על נושא הבית "המונוכרומטי והמינימליסטי" שלה במהלך הופעה ב- חי עם קלי וריאןוציינה שהביקורת שקיבלה מהצעירים שלה "הופכת קשה יותר".

"אבל אין לך ברירה אחרת לפעמים," היא הוסיפה. "בגלל זה הבית שלי צריך להיות ממש זן כי החיים, ברגע שאני יוצא החוצה, החיים מחוץ לבית הזה הם לא זן. … כאילו, נורת' יגיד, 'הבית שלך כל כך מכוער! הכל פשוט, הכל לבן!' היא חושבת שזה ממש מפריע לי. אני כמו, 'זה גם הבית שלך!'”.

קישור מקור