קים קרדשיאן, פיט דיווידסון נצפתה ביציאה נדירה: תמונות

קים קרדשיאן, פיט דיווידסון נצפתה ביציאה נדירה: תמונות

תאומים! קים קרדשיאן והחבר פיט דיווידסון נראו עם בלונדינית אקונומיקה תואמת תסרוקות שיער בבילוי נדיר ביחד בעקבות שלו סאטרדיי נייט לייב יְצִיאָה.

ה קרדשיאנס הכוכבת, 41, והקומיקאית, 28, נצפו יחד מחוץ למשרדה בלוס אנג'לס ביום שישי, 27 במאי, כשקים מתלבשת בתלבושת סקסית של סקימס בשני חלקים כשהיא מחזיקה דיאט קולה. פיט, מצדו, צולם נכנס לרכב שחור כשהוא חובש כובע מקלחת שקוף, שחשף צבע שיער בלונדיני דומה לזה של חברתו.

ההופעה הפומבית של בני הזוג מגיעה שבוע בלבד לאחר ההופעה של יליד סטטן איילנד SNL יְצִיאָה. פיט רשם הערה מכל הלב על יציאתו באותו זמן, אשר חבר ו SNL סוֹפֵר דייב סירוס שיתף באמצעות האינסטגרם שלו ביום שבת, 21 במאי.

"כשקיבלתי את התוכנית, הייתי בן 20 ולא היה לי מושג מה אני עושה", בוקר טוב כוכב כתב. "אני עדיין לא, אבל במיוחד אז. לא באמת הייתי מבצע מערכונים. הייתי רק סטנד אפ. ידעתי שלעולם לא אוכל לעמוד בקצב או ללכת רגל אל אצבע עם א קינן תומפסון או א קייט מקינון, אז פחדתי מאוד להבין מה אני יכול להביא או לעשות למופע ופלטפורמה היסטורית ומכובדת שכזו. חשבתי, מכיוון שאני סטנדאפיסט, אני פשוט אנסה את הסטנד אפ והקטעים האישיים שלי ב'עדכון סוף שבוע' בתור עצמי, ואני כל כך שמח שעשיתי זאת".

לאחר מכן פיט ציין שהוא "יצא לחלוק כל כך הרבה עם הקהל הזה וממש לגדול מול העיניים שלך" והוסיף "SNL הוא [his] בית."

"אני חייב לורן מייקלס וכולם ב SNL החיים שלי," הוא המשיך. "אני כל כך אסיר תודה, ולא הייתי כאן בלעדיהם. אני מעריך שתמיד מחזיקים את הגב שלי ועומדים בשבילי גם כשזו לא הייתה הדעה הרווחת. תודה שתמיד האמנת בי ונשארת לצידי גם כשזה נראה קומי… אני כל כך שמח ועצוב על ההופעה של הערב."

מאז יחידת המתאבדים השחקן היה עסוק בצילומי סיום עונה 47 ב-21 במאי, הוא לא השתתף באחותה של קים קורטני קרדשיאןשל פורטופינו, איטליה, חתונה עם הבעל טרוויס בארקר. עם זאת, מייסד סקימס כיבד את הופעתו הסופית בסדרת NBC המצליחה ביום ראשון, 22 במאי, ופרסם קולאז' של תמונות של הקומיקס המופיע במספר מערכונים במהלך השנים לסטורי באינסטגרם שלה.

קים היא לא זרה כשזה מגיע SNL. הוא ופיט הציתו לראשונה שמועות על רומנטיקה רק שבועות לאחר שעשתה את הופעת הבכורה שלה כמארחת באוקטובר 2021. מאוחר יותר באותו חודש, הזוג נצפה במספר לילות דייטים דו-חוף. בקשר אישרו שהזוג יצאו רשמית בנובמבר אותה שנה, אבל רק ב-11 במרץ קים הפכה את אהבתם לאינסטגרם לרשמית. לאחר מכן, הם השתתפו במספר אירועים, עשו את הופעת הבכורה שלהם בשטיח האדום בארוחת הכתבים של הבית הלבן באפריל וגם הופיעו בגאלה המט ב-2 במאי.

נראה כי הזוגיות של הצמד התחזקה בחודשים האחרונים. מקורב סיפר באופן בלעדי סגנון חיים ב-18 במאי. פיט "יכול לראות עתיד עם קים".

"הוא אוהב שהיא לא סתם עוד פרצוף יפה", הוסיף המקור. "קים אינטליגנטית ומלהטטת כל כך הרבה."

בשביל ה מתעדכן עם הקרדשיאנים חלקו של אלום, מקורב חשפה שהיא "נפלה באופיו הצונן, החסד והקסם שלו".

גלול למטה כדי לראות תמונות של הטיול האחרון של קים ופיט!

קישור מקור