קים קרדשיאן, קניה ווסט הרתה נורת' לאחר אנג'ל בול

נורת' ווסט כנראה בוגרת מספיק כדי לדעת בדיוק מתי אמא שלה, קים קרדשיאןואבא שלה, קניה ווסט, הרתה אותה. מייסדת SKIMS שיתפה את בתה בסיפור וכיצד א שמלה מסוימת מילאה תפקיד בקיומו של נורת'.

ביום חמישי, 24 בנובמבר, פרק של הקרדשיאנס על Hulu, קים, 42 ונורת', בת 9, נסעו לשבוע האופנה בפריז וביקרו את חברו הקרוב של מייסד SKKN, המנהל הקריאטיבי של Balmain אוליבייה רוסטיינג.

נורת'י, אני מכירה את אוליבייה עוד לפני שהיית תינוק," הסבירה קים לבתה. "והוא נתן לאבא את השמלה הכחולה הזו שאבא רצה בשבילי. זה היה יום ההולדת שלי שנה לפני שנולדת ולבשתי את השמלה, ונכנסתי להריון, ונכנסת לי לבטן בלילה שלבשתי את השמלה הזו.

"אז אולי לאוליבייה יש משהו קטן לעשות עם הסיבה שאתה על הפלנטה הזאת," היא המשיכה.

קים לבשה את השמלה לנשף המלאך באוקטובר 2022. נורת' נולדה שמונה חודשים מאוחר יותר ב-15 ביוני 2013. עורך הדין השאפתן נראה זוהר בשמלה הצוננת שהציגה קו מותניים חגורה ושסע בגובה הירך.

הבכור מבין ארבעת ילדיה של קים שהיא חולקת עם קניה לא נראה מופתע מה-TMI של אמה, אלא הקשיב מקרוב לתיאור איך היא נוצרה.

העובדה שקיומה של נורת' מרוכז סביב אופנה הגיונית כיום, מכיוון שהיא אחת הילדים המסוגננים ביותר על פני כדור הארץ. היא תמיד ממהרת להגיב על ההרכבים של קים והלבישה את אחיה הקטנים לקראת מרץ 2022 של אמה אָפנָה סיפור כיסוי. "Styled By North", כתבה קים את תמונות האינסטגרם כששיתפה אותן ב-9 בפברואר.

קניה דאג להביא את בתם יחד לתצוגות האופנה של Yeezy בזמן שגדל. נורת' הראתה איך היא קיבלה את הכישרון המוזיקלי של אביה מתי היא רפתה עבור הקהל במצגת של עונה שמונה של 2020.

"ממש רציתי להביא את צפון לטיול הזה כי אני מאוד נהנית ממה שאני עושה", הסבירה קים במהלך וידוי בתוכנית הריאליטי של משפחתה על הסיבה שהביאה אותה לפריז, והוסיפה, "ואני רוצה שהילדים שלי יגדלו באמת אוהבים מה הם עושים ולמצוא את התשוקה שלהם ולהבין איך לעשות מזה עסק".

"אני פשוט אוהב כשנורת' מרגישה את עצמה", המשיכה קים. "אני פשוט כל כך שמח שהיא אוהבת את החוויה הזו. זה רק משמח אותי. איזו ילדה בת מזל, בכנות."

קישור מקור