קים קרדשיאן רומזת לקיים את 'הסקס הכי טוב' עם פיט דיווידסון

סוף כל סוף! קים קרדשיאן שפכה את כל התה על מערכת היחסים שלה עם פיט דיווידסון במהלך הפרק של יום חמישי, 2 ביוני, של הקרדשיאנס.

בכתב הווידוי שלה במהלך הפרק שכותרתו "לעולם אל תלך נגד המשפחה", מייסדת סקימס, 41, אמרה למפיקים שהם "רדפו" אחריה "מספיק זמן", אז הגיע הזמן שהיא תשתף "איך זה הלך עם פיט."

"אפילו לא חשבתי, 'אוי, אלוהים, אני אהיה איתו במערכת יחסים'", הוסיפה קים. "פשוט חשבתי, כאילו… שמעתי על ה-BDE הזה. [I] צריך לצאת לשם. אני צריך פשוט, כאילו, להתחיל להקפיץ את… אני פשוט הייתי DTF.

במקום אחר בפרק, קים שוחחה עם אחיות קלואה ו קורטני קרדשיאן לתת יותר תובנה לגבי הרומנטיקה שלה, ואומר שזה לא "מופע קומדיה היסטרית בכל עת" כמו שאנשים חושבים. "לא, זה נורמלי," היא הסבירה. קים גם סיפרה לאחיותיה על לילה אחד שבו פיט הניח "תרופה לפצעונים" על אפה לאחר שנרדמה. היא ציינה כי "הדבר המשותף לנו ברצינות" הוא האהבה שלהם לטיפוח העור.

"אני לא רודפת אחרי שום דבר, וזו ההרגשה הכי טובה", שיתפה קים. "כשמלאו לי 40, כולם אמרו לי שזה 'הסקס הכי טוב בחיים שלך'. … וכל כך רחוק [wink]."

תמונה באדיבות Hulu

במהלך הווידויים שלה, קים טיילה בנתיב הזיכרון ונזכרה שהייתה "אווירה" כשנישקה את פיט, בן 28, במהלכה. סאטרדיי נייט לייב אירוח הופעה באוקטובר 2021. "אולי אני פשוט צריך לנסות משהו אחר", אמרה קים לצופים, ואמרה שה מלך סטטן איילנד הכוכבת לא הלכה לאפטר פארטי שלה. לאחר מכן, היא לקחה את העניינים לידיה וקיבלה את המספר שלו מהמפיקים ב SNL.

לשעבר מתעדכן עם הקרדשיאנים הכוכב התייחס גם לפיט כ"בן האדם הכי טוב שפגשתי אי פעם".

כשחשפה מדוע היא מחבבת אותו, קים אמרה שלהצחיק היה "הרביעי" ברשימה שלה. "תמיד רוצה את הטוב ביותר עבור אנשים. יכול להתמודד עם כל דבר. תמיד עושה את זה בחן. הוא ממש ממש מתחשב וצנוע ואמיתי", שיתף כוכב הריאליטי, וציין ש"אמיתי" תהיה ה"מילה המושלמת" לתאר אותו.

עוקב אחריה SNL בהופעה אירוח, קים ופיט עלו לכותרות לאחר שנצפו במספר דייטים. חודשים לאחר מכן, הם הפכו לרשמיים באינסטגרם במרץ 2022. בני הזוג לקחו את הדברים לשלב הבא באפריל של אותה שנה כשהם עשו את הופעת הבכורה שלהם בשטיח האדום בארוחת הערב של כתבי הבית הלבן, ומאז זה לא היה אלא אושר טהור.

קישור מקור