קים קרדשיאן שרה את "Shake It Off" של טיילור סוויפט: הריב נגמר?

קים קרדשיאן שרה את "Shake It Off" של טיילור סוויפט: הריב נגמר?

אין יותר דם רע? אחרי שנים של מריבות, קים קרדשיאן נראה להראות לה בשר בקר עם טיילור סוויפט אולי הגיע לקיצו על ידי לרקוד ולשיר יחד למגה-להיט שלה "Shake It Off".

קים, 42, ובת צפון מערב9, הראו את המהלכים הטובים ביותר שלהם ביום חמישי, 5 בינואר, טיק טוק סרטון, שבו הצמד הראה שהמחץ של טיילור מ-2014 חייב להיות מנגינה שהאזנה היטב בביתם, כשכל אחד שר בשמחה את המילים המלאות, כולל הפזמון, בסרטון המקסים. קים השביתה באופן ניכר את קטע התגובות כדי למנוע מהמעריצים לתת את תגובותיהם.

@kimandnorth

♬ Originalton –

הרצון הטוב לעשות שגרת שירים וריקודים לאחד הלהיטים הגדולים ביותר של טיילור מראה כי ייתכן שקים סוף סוף מתקשרת להפסקת נשק על הריב שלה עם זוכה הגראמי, שהחל עם בעלה לשעבר קניה ווסט.

קניה, בת 45, ירה את הירייה הראשונה ב-2009 כאשר מיהר לבמה של פרסי הווידאו של MTV כשטיילור קיבלה את גביע הווידאו הנשי הטוב ביותר שלה עבור "סיפור אהבה" כדי לומר לעולם שזה היה צריך ללכת ביונסהבמקום זאת "סינגל ליידיז".

אבל הדברים באמת התלהטו ב-2016 לאחר מכן קים פרסמה סרטון של קניה בשיחת טלפון עם טיילור על השימוש בשורה על קיום יחסי מין איתה בשירו "Famous". הזמרת "מאהבת" אמרה בעבר שהיא מצאה את הקו מיזוגיני, בעוד בשיחה היא ציינה שהיא בסדר עם זה כל עוד זה נראה לשון הרע. מאוחר יותר הוא כלל יצירת שעווה מציאותית של טיילור עירום במיטה איתו בקליפ של "Famous".

קים לעג לטיילור ב-17 ביוני 2016 על ידי ציוץ בטוויטר, "רגע זה יום הנחש הלאומי לגיטימי?!?!? יש להם חגים לכולם, אני מתכוון להכל בימים אלה!" עם חבורה של אימוג'י נחשים, שהמעריצים שלה החלו לפרסם בחשבונות המדיה החברתית של טיילור.

חודש לאחר מכן, טיילור הגיבה בהצהרה בטענה שהיא "מצויר בצורה שקרית כשקרן כשמעולם לא קיבלתי את הסיפור המלא או שיחקתי חלק כלשהו בשיר", כינה אותו "רצח אופי". עוד היא הוסיפה, "מאוד הייתי רוצה להיות מחוץ לנרטיב הזה, כזה שמעולם לא ביקשתי להיות חלק ממנו, מאז 2009".

זמרת "קרדיגן" ירתה בחזרה עם אלבומה המתריס מ-2017, תדמית, שם הופיעה כשפוצצת את קים וקניה בסינגל הראשון, "Look What You Made Me Do". ב-2019 היא אישרה שהריב עדיין נמשך.

"מניסיוני, הבנתי שבריונים רוצים שיפחדו מהם ויקחו אותם ברצינות", אמרה במהדורת אפריל של אל. "לפני כמה שנים, מישהו התחיל מסע שנאה מקוון כשקרא לי נחש באינטרנט. העובדה שכל כך הרבה אנשים קפצו איתו על הסיפון הובילה אותי לתחושה נמוכה ממה שהרגשתי בחיי".

אבל נראה שקים הצביע על הפשרה במהלך ראיון בדצמבר 2021 בנושא בִּיוֹשֶׁר פודקאסט עם העיתונאית בארי וייס כאשר חשפה על טיילור, "אני מאוד אוהבת הרבה מהשירים שלה. כולם סופר חמודים וקליטים." מייסד SKKN הגיש בקשה לגירושין מקניה 10 חודשים לפני כן בפברואר 2021. הגירושים שלהם הסתיימו בנובמבר 2022.

קישור מקור