קים קרדשיאנס אומרת שקניה ווסט 'יצא החוצה' ממונולוג 'SNL'

יצירת אויבים. קים קרדשיאן גילה את בעלה לשעבר קניה "יה" ווסט לא הייתה מרוצה מהאופן שבו דיברה עליו במהלך מונולוג הפתיחה שלה על סאטרדיי נייט לייב. כוכב הריאליטי שיתף שהראפר כל כך נסער, שהוא יצא מהחדר בסערה.

"הוא יצא הלאה SNL אמצע מונולוג. מאז לא דיברתי איתו. הוא כועס על העובדה שהשתמשתי במילה 'גרושה' – אז הוא הצטער שאמרתי את המילה הוגשה לגירושין", אמרה קים, בת 41. קלואי קרדשיאן במהלך הפרק של יום חמישי, 5 במאי, של הקרדשיאנס.

"והוא התעצבן שגם אמרתי שהוא 'ראפר'", הוסיף מייסד סקימס. "הוא אמר, 'אני הרבה יותר מראפר. אני לא מאמין שאמרת ראפר'".

קים המשיכה והסבירה שהיא לא התכוונה לפגוע באף אחד עם הבדיחות שנעשו במונולוג. "אני אף פעם לא רוצה להעליב אף אחד, ואני אף פעם לא רוצה לפגוע באף אחד אבל גם בשביל זה נועד המונולוג הזה. זה היה כדי לעשות בדיחה", היא אמרה. "צחקתי על עצמי, על אמא שלי ועל כל מה שהוא אישי עבורי. הכל כיף ומשחקים וכנראה שזה לא היה בשבילו".

ג'ון אנג'לילו/UPI/Shutterstock

בנוסף, ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום טענה שהיא עמדה לצד קניה מספר פעמים למרות שהייתה במצבים לא נוחים במהלך מערכת היחסים שלהם. "ישבתי שם כל כך הרבה נאומים ודברים שלא היו הכי נוחים עבורי. אבל זה היה בן זוגי ואני עמדנו לצידו. לעולם לא הייתי מביכה אותו ואצא החוצה", אמרה. "הוא כל כך רגיל להשיג בדיוק את מה שהוא רוצה – מעולם לא ראיתי דבר כזה. טוב לו אבל זה לא יקרה כאן".

כוכב הולו ויצרנית הלהיטים "גולד דיגר" קיבלו התחתן במאי 2014. הם חולקים ארבעה ילדים, בת צפון מערבבן סנט ווסטבת שיקגו מערב ובן מזמור מערב.

בפברואר 2021, קים הגיש בקשה לגירושין מהמוזיקאי בעקבות השערות פומביות שמערכת היחסים ביניהם הייתה על הסלעים. "הנישואים של קים וקניה הגיעו סוף סוף לנקודת האל חזור", אמר מקור בקשר חודש קודם לכן. "הֵם בילה את רוב החגים בנפרד וקים מדברת עם עורכי דין לגירושין. הפעם היא רצינית."

בזמן שהם נשארו ידידותיים בתחילה בתוך הפיצול, מערכת היחסים של קים וקניה הפכה לרעה בעקבותיה SNL לְקַמֵץ. קניה יצא לרשתות החברתיות כדי לפרסם טענות שונות על חייו עם קים והילדים. הדרמה הסלימה כאשר איל היופי של KKW יצא לציבור עם החבר פיט דיווידסון. מאז קניה תקף את פיט באינטרנט ובשיר. עם זאת, הקומיקאי, 28, נשאר "נאמן להפליא" לקים לאורך הדרך.

קישור מקור