קימברלי על Sojaboy, Angela Tell-All Fight

זה נהיה מכוער ממש מהר. ארוס בן 90 יום כוכב קימברלי מנזיס הסבירה מדוע היא לא התגוננה אוסמן "סוג'בוי" עומר מול אנג'לה דים בעונה 7 הקרובה ארוס 90 יום: באושר ועושרר לספר הכל.

"כולם כל הזמן אומרים שאני פחדן על זה שאני לא מגן על @officialsojaboy, אבל זה לא היה הקרב שלי", הגיבה קימברלי, בת 52, תחת יום שישי של אוסמן, 30 בדצמבר, אינסטגרם פוסט, שהציג קליפ מהפרק המספר על יום ראשון, 1 בינואר, של TLC. "כשאני מגן עליו, כולכם אומרים שאני טועה, וכשאני לא עושה זאת, אני טועה."

מוקדם יותר באותו יום, Sojaboy, 33, כתב את הפוסט שלו באינסטגרם, "לקלל אנשים זה משהו שאני אף פעם לא עושה, אבל אני מצטער. אנשים בקטגוריות האלה חייבים להיות [addressed] בשפה שהם מבינים. אני מצטער מעריצים, [FRIENDS] ומשפחה [sic]."

בסרטון המצורף, נראתה אנג'לה, בת 55, נכנסת לחדר ואומרת, "פ-ק את, כלבה", לסוג'בוי, שהופיעה במצלמה, תוך שהיא מעיפה אותו מיד.

"את קוראת לי 'כלבה'? חור מטופש," הוא מחא כפיים מיד לאחור.

Discovery+

אנג'לה הביטה אל בעלה, מייקל אילסנמי, ואמר: "היי מיכל, תראי מי פה. בן זונה שקרן. הדבר הזה יהיה טוב [sic]."

אז הגיבה קים לחילופי הדברים המתוחים של אנג'לה וסוג'בוי.

"אין לי מה לעשות עם זה," ה 90 יום ארוס: לפני 90 הימים אמר אלום, ואנג'לה הגיבה, "אני מקווה שלא, קים, כי אין לי שום דבר רע איתך."

לאחר שאנג'לה וסוג'בוי המשיכו לצעוק זה על זה, היא האשימה אותו בכך שהוא לא מכבד את קימברלי, שאותה הוא תייג כ"שטויות".

"מי לעזאזל אתה חושב מפחד ממך?" שאל תושב ניגריה את אנג'לה, לפני שהוסיפה, "תן לי לספר לך משהו… זה כל כך מצער שאחי מניגריה יתחבר למישהו כמוך. אתה מרמה אותו. שְׁטוּיוֹת. לך ותשב את מקומך, חזיר!"

מוקדם יותר השנה, צופי TLC צפו בריב הנפיץ של אנג'לה וסוג'בוי במדיה החברתית כשהם מעלים האשמות מזעזעות זה נגד זה. המריבה הסוערת עוררה אז שמועות מפוצלות בין אנג'לה למייקל.

בפברואר, מייקל וסוג'בוי נפגשו במלון בניגריה ושניהם שיתפו תמונה של ה-Hangout שלהם דרך חשבונות האינסטגרם שלהם. כשראתה את התמונה, אנג'לה שקלה את ידידותם לכאורה ורמזה שבעלה דומה לסוג'בוי. זמן קצר לאחר מכן, Sojaboy האשים את אנג'לה שהיא "רמאית" ומשתמשת במייקל עבור כל כספו מקמיאו כדי "לקנות [herself] בית יפה."

שישה חודשים אחרי המקוון שלהם הלוך ושוב, אנג'לה, מייקל וסוג'בוי הפכו לכוכבים בעונה 7 של באושר ועושר?

עם זאת, השניים ניהלו מערכת יחסים מתוחה כבר די הרבה זמן. הריב שלהם על המצלמה ומחוצה לה נצפה לראשונה על ידי מעריצים באפריל 2021 במהלך הספין-אוף 90 יום חשוף הכל.קישור מקור