קירסטי אלי, תמונות נדירות עם ילדים: תמונות משפחתיות של שחקנית

קירסטי אלי, תמונות נדירות עם ילדים: תמונות משפחתיות של שחקנית

אין להכחיש שהשחקנית המנוחה קירסטי אלי אהבה לבלות עם משפחתה. ה לחיים אלום אימצה שני ילדים, וויליאם טרו ולילי פרייס סטיבנסוןבמהלך נישואיה לבעלה השני, פארקר סטיבנסון. ילדיה של קירסטי הודיעו על מותה בגיל 71 ב-5 בדצמבר 2022, בהצהרה ששיתפה בחשבון האינסטגרם שלה.

"לכל החברים שלנו, למרחקים ברחבי העולם… אנו עצובים לבשר לכם שאמנו המדהימה, העזה והאוהבת נפטרה לאחר מאבק במחלת הסרטן, שהתגלה רק לאחרונה", נכתב בהודעה. "היא הייתה מוקפת במשפחתה הקרובה ביותר ונלחמה בעוצמה רבה, והותירה אותנו בוודאות בשמחת החיים הבלתי נגמרת שלה ובכל ההרפתקאות שצפויות לה. עד כמה שהיא הייתה אייקונית על המסך, היא הייתה אמא ​​וסבתא מדהימות אפילו יותר".

טרו ולילי הודו לצוות ה"מדהים" של אנשי רפואה שדאגו לאמם לפני שהוסיפו, "הלהט והתשוקה של אמא שלנו לחיים, ילדיה, נכדיה ובעלי החיים הרבים שלה, שלא לדבר על חדוות היצירה הנצחית שלה, היו ללא תחרות. ולהשאיר לנו השראה לחיות את החיים במלואם בדיוק כפי שהיא עשתה. אנו מודים לך על אהבתך ותפילותיך ומבקשים ממך לכבד את הפרטיות שלנו בתקופה קשה זו".

מחוות זרמו לכבוד האם המנוחה לשניים, שעשתה את הופעת הבכורה שלה בסרט ב-1982 מסע בין כוכבים השני: זעמו של חאן. שֶׁלָה תראו מי מדבר קוסטר וחבר ותיק ג'ון טרבולטה שיתף פוסט מרגש משלו באינסטגרם לאחר שנודע על מותה.

"קירסטי הייתה אחת ממערכות היחסים הכי מיוחדות שהיו לי", גריז השחקן כתב. "אני אוהב אותך, קירסטי. אני יודע שניפגש שוב".

לפני שהחלה את הקריירה ההוליוודית שלה, קירסטי הייתה נשואה לבעלה הראשון, בוב אלי, מ-1970 עד 1977. יליד קנזס הלך במעבר עם פארקר ב-1983 ונישואיהם נמשכו עד 1997 לאחר שהקימו את משפחתם יחד. בשנת 2016, קירסטי הפכה לסבתא בפעם הראשונה כאשר טרו קיבל את פני בנו, וויילון, עם אשתו שרה. לילי קיבלה את פני בן, ריפ, במאי 2021, עם בן זוגה, Chaffee Burkhart Graham.

עבור קירסטי, לראות את ילדיה הופכים להורים היה אושר טהור. היא פתחה על חייה כסבא וסבתא במהלך ראיון בינואר 2017 בתאריך היום.

"זה אחד הדברים הכי טובים שקרו בחיים שלי, להיות סבתא," היא התפרצה. "אני שומע סבא וסבתא אומרים את זה, אבל אני כמו 'בסדר'. זה בערך כמו שאתה שומע אנשים מדברים על הילדים שלהם ואז יש לך אחד, ואתה יותר גרוע ממה שהם היו לגבי הילד שלך. אז ככה אני."

גלול למטה כדי לראות תמונות נדירות של קירסטי וילדיה לאורך השנים.

קישור מקור