קישוטי חג המולד של רולופס: תמונות חג משפחתי 'LPBW'

קישוטי חג המולד של רולופס: תמונות חג משפחתי 'LPBW'

בבית לחגים! הכוכבים של אנשים קטנים, עולם גדול מוכנים לחג המולד והציגו את הקישוטים החגיגיים שלהם באמצעות מדיה חברתית.

בסוף נובמבר, ג'רמי רולוף'אשתו של, אודרי רולוףגילה שהמשפחה הייתה מוכנה להתחיל את עונת חג המולד על ידי תיעוד תהליך הצבת העץ הגדול שלהם בביתם.

בני הזוג – שחולקים ילדים גַחֶלֶת, לְנָבֵּא ו ראדלי – מתכוננים לבלות את חג המולד הראשון שלהם בחדש שלהם בית חווה מתקן-עליון ב הילסבורו, אורגון, שאליו הם עברו באוגוסט 2022.

כפי ש בקשר דווח בעבר ביולי, אודרי וג'רמי הבית משתרע על פני 4,414 רגל מרובע ויושב על יותר מארבעה דונם של אדמה חקלאית. הנכס כולל גם מבנה מנותק בשטח של 1,660 רגל מרובע נפרד מהבית הראשי שיכול לשמש כבית הארחה עם אמבטיה ומטבחון משלו.

אחיו התאום של ג'רמי, זך רולוףואשתו, טורי רולוףגם קישטו את ביתם ב-Battle Ground, וושינגטון, עם עיטורים צבעוניים לקראת החגים.

ב-5 בדצמבר, טורי, 31, חלקה כמה תמונות מקסימות של הילדים שלהם ג'קסון, לילך ו יאשיהו להצטלם בתלבושות תואמות באדום ולבן מול עצי חג המולד מעוצבים. קרוסלת האינסטגרם הסתיימה בתמונות של ג'קסון, בן 5, וג'וזיה, בן 7 חודשים, מבלים עם סנטה קלאוס.

"לילה המסכנה באמת לא כל כך בטוחה בעניין הזה של סנטה…", כתבה כוכבת הריאליטי לצד התמונות, והודתה שלילה, בת 3, לא הציגה תמונה עם סנטה. "ג'קסון וג'ושיה לעומת זאת התמודדו עם הקור כדי להסתובב עם סנטה!! אני אוהב את הזכרונות האלה שאנחנו יוצרים. נקווה שלילה תתאושש".

עוד בן משפחה של רולוף שמצפה לחג הקרוב הוא איימי רולוף, שהעניקה לעוקבי המדיה החברתית שלה הצצה לאופן שבו היא קישטה את הבית שבבעלותה עם בעלה, כריס מרק.

בנובמבר, איימי, בת 60, הראתה עד כמה היא מתרגשת לקראת חג המולד על ידי פרסום תמונה של כריס, בן 60, בזמן שהוא מקים את עץ חג המולד שלהם. "מקימים את העץ ביום בחג ההודיה. זה גדול עבור כריס [sic]. הכנסתי אותו לאווירת חג המולד", היא כתבה את הכותרת תמונת מצב. "הוא תמיד חושב שזה ממש מוקדם לעשות את זה ולנגן מוזיקת ​​חג המולד. אין סיכוי. אני אעלה תמונה כשנסיים הכל. וואו! זה חג המולד."

המשיכו לגלול כדי לראות תמונות של קישוטי חג המולד של משפחת רולוף.קישור מקור