קישוטי חג המולד של Duggars: תמונות חג משפחתי

קישוטי חג המולד של Duggars: תמונות חג משפחתי

זו התקופה הנפלאה ביותר בשנה. משפחת דוגר של 19 ילדים וספירה התהילה הולכת וחולפת על החגים, כולל עם קישוטי חג המולד המדהימים שלהם.

"אלה כמה מהדברים האהובים עלי…," ג'יל דילארד (לבית דוגאר) כתבה תמונה מתוקה של בניה יושבים מול עץ חג המולד שלהם, אותה שיתפה באמצעות אינסטגרם ב-1 בדצמבר. "אנחנו כל כך אסירי תודה על המתנה הקטנה הנוספת שלנו השנה!" היא הוסיפה, עם ההאשטאג "Rainbow Baby".

לג'יל יש הרבה מה לחגוג השנה כמו לה ולבעלה דריק דילארד קיבל את פני התינוק מספר 3, הבן פרדריק מייקל, ב-7 ביולי.

הזוג המאושר חשף שלשם בנם יש משמעות מאוד מיוחדת שכן "פרדריק פירושו 'שליט שליו' ומייקל פירושו 'מתנה מאלוהים'".

הבוגר של TLC הוסיף מאוחר יותר ששמו של פרדי הוא פשוט "דריק" עם "Fre" נוסף בחזית.

"באופן דומה, שמו של דריק הוא וריאציה של שמו של אביו המנוח, ריק, שהוריו יצרו על ידי הוספת 'דה' בחזית," היא שיתפה באמצעות בלוג משפחתי של דילארד ימים ספורים לאחר הלידה. "היינו נרגשים להחליט על השם פרדריק ולשלב גם את השם של דריק וגם את השם של אביו".

התינוק פרדי – שהצטרף לאחים סמואל סקוט, יליד יולי 2017, וישראל דיוויד, יליד אפריל 2015 – הוא תינוק הקשת בענן של בני הזוג לאחר שג'יל עברה הפלה באוקטובר 2021.

למרות שהיה מוקדם מדי לקבוע את מינו של הילד, בני הזוג שיתפו שהם כבר התיישבו על השם ריבר בליס. "כאן בארקנסו, נהרות הם לעתים קרובות מפלט שליו ויפה בטבע", כתבה אז בבלוג שלהם. "אנחנו גם אוהבים את האופן שבו דיברו על הנהר בתנ"ך (התל"צ כ"ב:1-5) מייצג את נוכחותו של אלוהים נותנת חיים."

כעת, כשהמשפחה מתכוננת לחגוג את עונת החגים הראשונה שלה עם בנם שזה עתה נולד, ג'יל שיתפה כי "לבה יוצא אל כל מי שעדיין מקווה לנס חג המולד ולכל מי שחווה אובדן העונה".

ג'יל היא לא הדוגאר היחידה שיש לה עוד קצת מה לחגוג העונה כאחות ג'וי-אנה פורסיית' (לבית דוגאר) חשפה שהיא בהריון ומצפה לתינוק מס' 3 עם בעלה אוסטין פורסיית'.

"אמא שלי תמיד אמרה לי שהזמן עובר מהר יותר ככל שמתבגרים… אז אני לא צריך להיות בהלם, אבל בכל פעם שאני מסתכל לאחור חודש, שבוע או אפילו יום אחד אני לא מאמין כמה מהר הזמן חולף ," היא שיתפה בסלפי מתוק מתוק ב-11 באוקטובר. "לא מאמינה שעברו 4 שבועות מאז שגילינו על התינוק הזה!"

המשיכו לגלול כדי לראות תמונות של קישוטי חג המולד של משפחת דוגר.

קישור מקור