קישוטי חג 'נשות אחיות': תמונות חג המולד

קישוטי חג 'נשות אחיות': תמונות חג המולד

עונת החגים נכנסת להילוך גבוה, והכוכבים של נשות אחות עונים לקריאה לפעולה של סנטה קלאוס. חג המולד הזה עשוי להיראות קצת אחרת עבור משפחת בראון, מכיוון שהמשפחה הפוליגמית המסורה בעבר חוותה מגוון כשלונות אישיים בשנת 2022 – בכל זאת, הבראון יודעים לקשט בסטייל!

מרי בראון, קודי בראוןשל אשתו הראשונה והאם של ליאון בראון, התחילה את חגיגת החג שלה עם גרסה חגיגית של "ימי שישי עם חברים".

"מהדורת חג שמח!" היא כתבה לצד קליפ שלה ושל חברתה ג'ן סאליבן מטיילים בשכונה שלהם כשהם מתפעלים מכל הקישוטים.

מרי הודיעה על הפרידה המזעזע שלה מהפטריארך הפוליגמי בדצמבר 2022.

בשידור חי של TikTok בנובמבר 2022, גוונדלין בראון – כריסטין בראוןהבת של – שיתפה שלמרי יש "משפחה נבחרת" שהיא נותנת עדיפות. למעשה, החברים הקרובים שלה נצפו לאורך הפוסטים שלה במדיה החברתית, כשמרי משתפת תמונות של הרפתקאות הטיולים שלהם, שיעורי אימון ועוד.

מרי לא הייתה האחות היחידה שחגגה את החגים בסטייל. כריסטין, שמציינת את עונת חג המולד השנייה שלה מאז הפרידה מקודי, יצאה לרשתות החברתיות כדי להשוויץ בעיצוב העונתי שלה – אבל לא בלי לפצח בדיחה.

ב-15 בדצמבר, אמא לשישה שיתפה שהיא בתהליך להוציא את הקישוט השנתי של אתר הלידה שלה, עם זאת, הסט של שלוש דמויות נאלץ ללא ספק לתוך הקופסה.

"כנראה שגם לא היה מקום בקופסה הזו", היא כתבה בצחוק בכיתוב הזה, והוסיפה את ההאשטאגים, "אין מקום" ו"לא יכולתי להתאפק".

במדור התגובות השיבה בתה גוונדין, "שאלתי את ביאטריז מה זה אומר, והיא מיד שרה, 'לא היה מקום באורווה'. אנחנו אוהבים להיות מאורסים למורמוני לשעבר".

פטריארך משפחת בראון קודי הבהיר זאת במהלך העונה האחרונה של נשות אחות עד היום שכריסטין לא הייתה ברשימת העדיפויות שלו. למעשה, הוא אמר בכעס למצלמות שהוא לעולם לא רצה לראות את אשתו לשעבר, כשהוא מצטער שכריסטין "בורחת". אבל אם יש משהו לחגיגות החג שלה, כריסטין מתמודדת מצוין עם ההסתגלות בחייה האישיים.

גלול למטה כדי לראות את נשות אחות קישוטי חג המולד של כוכבים.

קישור מקור