קלאני על מהלך קליפורניה בין שמועות פיצול אסולו

ארוס בן 90 יום כוכב קלאני פאגאטה היא "מביעה" מעבר חזרה לקליפורניה על רקע שמועות שהיא נפרדה עם בעלה אסואלו פולאה.

"בבקשה שמישהו יקנה את הבית שלי כדי שאוכל לחזור לקליפורניה", כתבה אמא ​​לשניים, 33, דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ביום שלישי, 19 ביולי. "אני צריכה את החוף, דיסנילנד ושאף אחד לא יקרא לבני המשפחה ה-n -מִלָה. אָמֵן."

באדיבות קלאני פאגאטה/אינסטגרם

הכמיהה של קלאני לעבור לגולדן סטייט באה בעקבות החדשות שהיא ואסולו רשמו את ביתם למכירה. הבית בוושינגטון, יוטה, שנרכש על ידי קלאני ואביה לואו ביוני 2018, הוצב למכירה בסוף מאי ועדיין עומד לרכישה, על פי שטר שהושג ורישום שנצפה על ידי בקשר.

הנכס עם חמישה חדרי שינה וארבעה חדרי רחצה "יושב בקצה רחוב משולש ללא מוצא, עם נוף הרים מלכותי וסלע אדום", על מגרש של 0.22 דונם והוצא לשוק בתחילה תמורת 589,990 דולר, מופחת ל- 549,999 דולר ב-13 ביוני והותאם שוב ב-8 ביולי למחיר של 514,000 דולר.

הבית בגודל 2,294 רגל מרובע מתגאה גם ב"[two] סלונים: אחד בכניסה ואחד צופה לחצר האחורית המסיבית" וחצר הכוללת "פטיו מקורה מרווח, מגרש משחקים ולול".

מכירת ביתה של קלאני נובעת משמועות שייתכן שהיא נפרדה מבן זוגה הסמואי. הזוג קשר את הקשר בספטמבר 2018 וחולקים שני ילדים יחד, הבנים אוליבר וקנדי. בני הזוג תיעדו את החסרונות הרבים במערכות היחסים שלהם במהלך העונה ה-6 של ארוס בן 90 יום ועונות 5 ו-6 של באושר ועושר.

אוליבר קלני קנדי ​​ואסולו בן 90 הימים קלאני מודה בדמעות שהיא לא רוצה להינשא לאסולו לאחר קרב נפץ עם אחותו
באדיבות קלאני פאגאטה/אינסטגרם

ימים ספורים לפני התאמת המחיר הראשונה של הבית, אבא לשניים חלק א הודעה ארוכה דרך אינסטגרם על מדוע קלאני נעדר מהמדיה החברתית שלו.

"[She] לא רוצה להצטרף ללייב שלי, היא לא רוצה לצלם איתי TikTok. היא שונה ממה שהייתה פעם. היא לא רוצה לצאת איתי", הוא כתב את הסרטון שלו רוקד עם אשתו. "כל מה שהיא צריכה אני מספק עבורה, [especially] הבנים."

אסואלו הוסיף כי יש לו "הרבה מה לומר", אבל הוא לא יכול היה באותו זמן כי הוא "תחת החוזה".

כדי להוסיף לספקולציות, אסואלו ציין שהוא "רווק" תוך שהוא מציג את הירידה המרשימה שלו במשקל באמצעות TikTok באותו חודש.קישור מקור