קלואי גרייס מורץ חששה מפפראצי אחרי המם של 'איש משפחה'

קלואי גרייס מורץ חששה מפפראצי אחרי המם של 'איש משפחה'

כּוֹאֵב. שַׂחְקָנִית קלואי גרייס מורץ פותחת כיצד תמונת פפראצי שצולמה שלה הפכה למם אכזרי שגרם לה לפחד להצטלם והוביל לדיסמורפיה בגוף.

"במשך זמן רב הצלחתי להיות הקלואה שאנשים רואים והקלואה שאני בפרטיות. ואז שני העולמות האלה התנגשו, והרגשתי ממש גולמית ופגיעה ופתוחה. ואז הגיעה ההסתערות של ממים נוראיים שהתחילו להישלח אלי על הגוף שלי", הסבירה קלואי, בת 25 בראיון עם רעב מגזין שיצא לאור ב-20 בספטמבר.

"למעשה אף פעם לא ממש דיברתי על זה, אבל היה מם אחד שמאוד השפיע עליי, של נכנסתי למלון עם קופסת פיצה ביד. והתמונה הזו עברה מניפולציות לדמות מ איש משפחה עם הרגליים הארוכות והגו הקצר, וזה היה אחד הממים הנפוצים ביותר באותה תקופה", לכסח הסביר כוכב.

"כולם צחקו על הגוף שלי והעליתי את זה עם מישהו והם היו כמו, 'אוי, תסתום את הפה, זה מצחיק'. ואני רק זוכרת שישבתי שם וחשבתי, 'משתמשים בגוף שלי כבדיחה וזה משהו שאני לא יכולה לשנות לגבי מי שאני, והוא מפורסם בכל רחבי האינסטגרם'", חשפה קלואי.

זה היה משהו כל כך שפיר כמו להיכנס למלון עם שאריות. ועד היום, כשאני רואה את המם הזה, זה משהו שקשה לי מאוד להתגבר עליו", שיתפה.

הטראומה שחוותה מאותו תמונה הובילה אותה לשנוא להיות מול מצלמות פפראצי. "אחרי זה, הייתי די עצוב. זה לקח שכבה של משהו שפעם נהניתי ממנו, שהוא להתלבש וללכת לשטיח ולצלם, ו גרם לי להיות סופר מודע לעצמי", התוודתה קלואי והוסיפה, "בעצם הפכתי מתבודדת", כתוצאה מהבדיקה והצחוק של הגוף שלה.

ה קארי כוכב אמר שיש יתרונות, כמו, "זה היה נהדר כי התרחקתי מהצלמים והצלחתי להיות אני, ולחוות כל כך הרבה חוויות שאנשים לא צילמו", אבל ציין, "במקביל , זה גרם לי לחרדות קשות כשצילמתי. הדופק שלי יעלה, והייתי עושה היפר-ונטילציה".

קלואי קיבלה הפוגה ממצלמות כאשר התרחשו נעילות ה-COVID-19 ב-2020, מכיוון שהיא יכלה לצאת ולהיות אנונימית. "פשוט שמתי כובע, חבשתי מסיכה ואז הנחתי את מכסה המנוע שלי ואוכל להתחמק עם הרבה יותר, כמו ללכת להופעה או לנשוך שפתיים או לקבל פצעונים לא מתועדים." במהלך אותה תקופה, היא גם איבדה את אביה, מקוי "מק" לי מורץ, איתו היא אומרת שהייתה לה "מערכת יחסים סוערת מאוד".

הפריפריאלי השחקנית יצאה מהצד השני כאדם שהשתנה. "לומר את זה בשנתיים האחרונות היו טרנספורמטיביים זה אנדרסטייטמנט, בלשון המעטה", היא חשפה. "אני בחורה שונה מאוד ממה שהייתי. אני מרגישה כמו אישה עכשיו".

קישור מקור