קלואי גרייס מורץ צעירה עד היום: ראה את השינוי שלה

קלואי גרייס מורץ צעירה עד היום: ראה את השינוי שלה

לפעמים קל לשכוח את זה קלואי גרייס מורץ האם עדיין לא העמדת הפנים הזו מזעזעת אותנו עם הפה המלוכלך שלה ומהלכים העזים שלה בתור Hit-Girl ב לכסח – היא התבגרה הרבה מאז שפרצה לסצנה ההוליוודית. מאז שקיבלה את תפקידה הראשון בסרט על המסך בשנת 2005, הכוכבנית הפכה מילד זעיר לאישה צעירה ומהממת. היא גם אספה את רשימת הכביסה של פרסים. מפרסי בחירת העשרה ל-People's Choice פרסי פרסי סרטי MTV, היא חייבת להיות בעלת מדף גביעים גדול יותר מהארונות של רוב האנשים.

קלואי עשתה הרבה התבגרות מחוץ למסך. במהלך השנים, היא ניהלה את חלקה ההוגן ברומנים מפורסמים, כולל מערכת יחסים ארוכת טווח של שנים עם ברוקלין בקהאם. הזוג התחיל עוד כשהיו רק ילדים בשנת 2014. למרות שמועות מפוצלות, זמן בנפרד וכוכבים אחרים כמו סלינה גומז לכאורה כשהם ביניהם, נראה היה שהשניים היו מעורבים עד 2018, כאשר הם סוף סוף עזבו את זה לתמיד. לאחר מכן, השחקנית נקשרה לדוגמנית קייט הריסון כשהם נראו נעים במאליבו, קליפורניה. נראה שהם אפילו חולקים נשיקה מהבילה שנתפסה על ידי מצלמות.

בנוסף להסתבכויות הרומנטיות שלה, היא גם הייתה מעורבת בשערוריות של סלבריטאים. ה שכנים 2: חברת חברות עולה מככב ידוע לשמצה התמודד מול יותר מחבר אחד של משפחת קרדשיאן לאחר התקשרות קים קרדשיאן לשיתוף תמונות עירום באינטרנט. "אני באמת מקווה שתבינו כמה חשובה להגדיר יעדים לנשים צעירות, ללמד אותן שיש לנו כל כך הרבה יותר מה להציע מאשר רק לגוף שלנו", אמרה הצעירה דאז לכוכבת הריאליטי. "בואו כולנו ברוכים הבאים [Chloë Grace Moretz] לטוויטר, מכיוון שאף אחד לא יודע מי היא", ירה קיקס בחזרה. "שֶׁלְךָ ניילון הכריכה חמודה, בוז."

העניינים התלהטו עוד יותר כמה חודשים לאחר מכן כשהשחקנית שקלה את הריב של קים עם טיילור סוויפט ו קלואי קרדשיאן הצטרף למאבק. "תפסיק לבזבז את הקול שלך על משהו כל כך עצבני וחסר חשיבות. כולם בתעשייה הזו צריכים להוציא את הראש מחור ולהסתכל מסביב כדי להבין מה באמת קורה בעולם האמיתי", צייצה אז קלואי בטוויטר. "האם זה החור אליו אתה מתכוון?" כתבה קוקו ופרסמה תמונה שלכאורה הראתה את הביקיני של הנערה חושף את ישבנה בחוף הים. לא אחת שתפרע את נוצותיה, השחקנית הרעה החזיקה מעמד. "בדיקת עובדות," היא השיבה. "[The] תמונה ראשונה [you shared] האם אני מצלם את הסרט שלי שכנים 2. התמונה השנייה היא איזו בחורה שצולמה שלא כדין".

אבל איך הפכה הכוכבת מילד קטן לאישה בוגרת שלא מפחדת להחזיק את עצמה מול שניים מכוכבי הריאליטי האכזריים ביותר באמריקה? בדוק את הגלריה למטה כדי לראות כיצד קלואי השתנתה במהלך השנים.קישור מקור