קלואי כרסלי רואה 'מטפלים' בין טוד, ג'ולי גזר דין

זמנים קשים. ג'ולי כריסלי גילתה נכדה קלואי כריסלי רואה "מטפלים" שעוקבים אחריה ובעלה טוד כריסליעונשי מאסר של שבע ו-12 שנים בהתאמה במהלך הופעה ביום סוואנה כריסליהפודקאסט "לא נעול" של.

"היא תשים את האוזניות שלה ותתנהג כאילו היא מקשיבה למשהו כשבמציאות שום דבר לא פועל", הסבירה סוואנה, בת 25, והוסיפה כי אחייניתה מאזינה "יותר ממה שאתה חושב" במהלך יום שלישי, 29 בנובמבר, פרק.

קלואי, בת 10, היא בתו הביולוגית של טוד ו גרושה תרזה טריהבן של קייל כריסלי. קייל, 31, חולק את קלואי עם האקס אנג'לה ג'ונסון. לטוד וג'ולי היה משמורת על קלואי מאז 2016 בתוך המאבק של קייל בהתמכרות.

באדיבות טוד קריסלי/אינסטגרם

סוואנה הכירה שקלואי מודעת ל"בעיות המשפטיות" של הוריה המאמצים ו"התמודדה עם זה בדרכה".

"ובעזרת מטפלים", הוסיפה ג'ולי, בת 49, וכינתה את קלואי "הבת", למרות שאינה אמה הביולוגית.

"לכל ילד שאומץ יש הורים ביולוגיים", כריסלי יודעת הכי טוב אמר המטריארך. "זה לא אומר שאנחנו לא ההורים שלה. היא שלנו. היא הבת שלנו. היא לא הנכדה שלנו. היא הבת שלנו, מה שהופך אותה לאחותך".

יליד דרום קרוליינה הודה שמשפחה היא מי שאתה "בחר בה להיות", והוסיף, "זה מי שאוהב אותך כמו שמשפחה צריכה לאהוב אותך".

טוד בן ה-53 וג'ולי נמצאו אשמים בכל הסעיפים של הונאה בנקים ובתעריפים, העלמת מס וקנוניה במהלך דיון בבית המשפט ב-7 ביוני באטלנטה. ב-21 בנובמבר נידונו הבעל והאישה ל-12 ושבע שנות מאסר, בהתאמה, בקשר אושר בזמנו. בנוסף להם עונש מאסרגם טוד וגם ג'ולי קיבלו שניהם 16 חודשי מאסר על תנאי.

בזמן שכוכבי הריאליטי נמצאים מאחורי סורג ובריח, סוואנה חשפה שתהיה לה "משמורת" על קלואי והאח הצעיר גרייסון קריסלי במהלך פרק ב-21 בנובמבר של "Unlocked".

"זה החלק הכי קשה זה שאני מנסה לנווט איך אתה מלמד שני ילדים צעירים שעדיין לא מפותחים לגמרי ואיך לגרום להם להבין את הנסיבות", אמרה על קלואי ואחיה הקטן, בן 16. "זה באמת, דבר ממש קשה."

באשר למה שצפוי, לטוד וג'ולי יש "ערעור… מתוכנן", אמר עורך הדין של בני הזוג Us Weekly ביוני 2022 בעקבות גזר הדין שלהם.

ג'ולי אמרה שהיא מעולם לא פגעה באף אחד במעשיה "בכוונה" וחשבה שגזר הדין שלהם היה חמור מדי.

"אני חושבת על המצב שאיתו אנו מתמודדים עכשיו, ואני חושבת על כך שמעולם לא יצאתי לכאן ופגעתי באף נפש", אמרה בפודקאסט "Unlocked" ב-29 בנובמבר. "מעולם לא פגעתי בו. יצאתי לכאן וניסיתי בכוונה לעשות כל דבר שלא הייתי אמור לעשות, ותראה איפה אני עומד עכשיו. איך זה נכון?"

סוואנה הסכימה עם אמה וחשבה שמערכת המשפט "נכשלה" והיא "קורעת משפחות".

"הכל תלוי בכך שאנחנו בציבור ומישהו שרוצה להוכיח נקודה. וזה באמת עצוב," ה גדל כריסלי כוכב המשיך. "בשלב הזה, אני מרגישה כאילו, בשבילי, די נעשיתי קהה מזה, אבל החוסר תחושה הזה הפך לכעס, למקום שבו עכשיו, זה ממש כאילו אני לא מוותר. אין אפשרות אחרת."

קישור מקור