קלואי קרדשיאן בביקיני בין תינוק מספר 2 עם טריסטן תומפסון

בדיקת מצב – מלכה. קלואי קרדשיאן שיתף תמונת ביקיני סקסית והצהרה עוצמתית בזמן שהיה לשעבר טריסטן תומפסון נצפתה בחופשה ביוון עם אישה אחרת לאחר שנחשף כי הם מצפים לתינוק מס' 2 יחד באמצעות פונדקאית.

"אל תשכח, הכתר עשוי להטות לפעמים, אבל הוא אף פעם לא נופל," ה קרדשיאנס כוכב, 38, כיתוב an אינסטגרם פוסט ביום חמישי, 21 ביולי. בתצלום, קלואה התרווחה על מגבת לבנה על סיפונה של מה שנראה כסירה, והבהיבה את שרירי הבטן הקשים שלה בשני חלקים שחורים.

חברי שבט קרדשיאן-ג'נר פנו למדור התגובות כדי להראות את תמיכתם במייסד Good American.

"לעולם לא," אמא קריס ג'נר כתבה, בהתייחסה ל"כתר" שלא נופל לעולם, שבתה ציינה בכיתוב שלה.

רק שלושה ימים לפני כן, הבייבי הבלונדינית הגיבה לכאורה לחדשות על החופשה של האקס שלה עם אישה מסתורית ביוון על ידי "לייק" לפוסט של חשבון מעריץ. בסרטון הויראלי ששותף באמצעות @kardashiansocialשחקן שיקגו בולס, 31, נראה מחזיק מעמד עם התאריך הלא מזוהה שלו.

באדיבות קלואי קרדשיאן/אינסטגרם

"לכל מי שמתחרפן מהסרטון הזה של טריסטן ביוון עם בחורה אחרת, קלואה וטריסטן שניהם רווקים, ולפי ההצהרה של הנציג של קלואה, הם לא דיברו מאז דצמבר מלבד ההורות המשותפת אז אני לא יודע למה זה יהיה מטורף שטריסטן יהיה עם בחורה אחרת כל עוד הוא אבא טוב לתינוק שלו, שאנחנו לא יודעים מתי אמורה להגיע הפונדקאית של קלואה [sic]," נכתב בכיתוב חשבון המעריצים.

ב-13 ביולי, בקשר אישר כי בני הזוג לשעבר מצפים לילדם השני יחד באמצעות פונדקאית. הם כבר חולקים את הבת טרו תומפסון, שאותה קיבלו בברכה באפריל 2018.

"אנחנו יכולים לאשר שלטרו יהיה אח שנולד בנובמבר", אמר נציג של קלואה בהצהרה. "קלואי אסיר תודה לפונדקאית יוצאת הדופן על ברכה כה יפה. אנחנו רוצים לבקש אדיבות ופרטיות כדי שקלואי תוכל להתמקד במשפחתה".

למרות שחלקו את ילדם העתידי, אמר מקור בקשר"קלואי וטריסטן לא חזרו להיות ביחד ולא דיברו מאז דצמבר מחוץ לענייני הורות משותפת."

לאחר שיצאו לסירוגין מאוגוסט 2016 עד יוני 2021, שחקן ה-NBA נקלע לשערוריית אבהות עם מאמן כושר אישי מראלי ניקולס. Maralee ילדה את בנם, בן בשם תיאו, בדצמבר 2021, אשר הרה במרץ אותה שנה כשטריסטן וקלואה עדיין היו ביחד. טריסטן הכחיש בתחילה שהוא האב עד תחילת ינואר בשנה שלאחר מכן, כאשר אישר את תוצאות בדיקת האבהות באמצעות הסטוריז שלו באינסטגרם.

"היום, תוצאות בדיקות האבהות גילו שילדתי ​​ילד עם מרלי ניקולס", כתב הספורטאי אז, לפני שכתב סיפור נפרד שהוקדש לכוכב הולו. "קלואי, זה לא מגיע לך. לא מגיע לך איך שהתייחסתי אליך לאורך השנים. המעשים שלי בהחלט לא תאמו את הדרך שבה אני רואה אותך. יש לי את המקסימום [sic] כבוד ואהבה אליך. בלי קשר למה שאתה חושב. שוב, אני כל כך מצטער".

בעקבות החדשות על השערורייה, ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום נשבע שלא יהיה יותר מעורב רומנטית עם הפאוור פורוורד.

"עד כמה שזה שובר את הלב של קלואה, זה לא קשור אליהם יותר. היא באמת מאמינה שטריסטאן לעולם לא ישתנה", אמר מקור בקשר ב-18 בפברואר. "זה הכל על לגדל את טרו כדי שהיא תראה אמא ​​ואבא שבאמת אוהבים אותה".

לאחר שמשפחת קרדשיאן-ג'נר גילתה על שערוריית הבגידה של טריסטן, סיפר מקור Us Weekly ביום רביעי, 20 ביולי, כי "רובם התרחקו ממנו, במיוחד לאחר שנודע לו שהוא מצפה לתינוק עם מראלי".קישור מקור