קלואי קרדשיאן, ג'ורדן וודס משתפים ציטוט שנים אחרי דרמה

אותה אנרגיה. קלואי קרדשיאן ו ג'ורדן וודס מתכוננים לשנת 2023 – ומשתפים את אותו ציטוט בינתיים.

ה קרדשיאנס על כוכב Hulu, 38, וחברת משפחת קרדשיאן-ג'נר לשעבר, 25, העלו ציטוט מאת לואיז קאופמן דרך Instagram Stories ביום שני, 26 בדצמבר, תוך שיתוף אווירה טובה לקראת השנה החדשה.

"בשנת 2023, אני מקווה שתמצא זמן להיות מאושר. לא רק חזק", נכתב בציטוט. ג'ורדן, מצידה, כתבה את הפוסט וכתבה "כבד על זה".

קלואי קרדשיאן/ אינסטגרם; ג'ורדן וודס/ אינסטגרם

מעריצים בעלי עיני נשר מיהרו להבחין בשני הפוסטים שלהם, שהגיעו כמעט ארבע שנים אחרי הפוסט טריסטן תומפסון שערוריית רמאות שאפפה את הנשיקה של ג'ורדן עם כוכב ה-NBA, 31, בזמן שהיה במערכת יחסים עם קלואה. בקשר אישר בפברואר 2019 שמשהו ירד בין טריסטן לג'ורדין לאחר בילוי לילי בקליפורניה.

"טריסטן וג'ורדן התחבטו זה בזה, הם התכרבלו והחזיקו ידיים. טריסטן שפשף את התחת שלה, הם בהחלט התחברו", שיתף אז מקור. "זה היה סוריאליסטי. לא האמנו".

המקורב הוסיף, "טריסטן נראה מודאג מכך שהבנות האחרות בביתו מתבוננות בו ובג'ורדן על הספה. אחד מהחבר'ה של טריסטן אמר לבנות בלי תמונות בטלפון סלולרי."

השערורייה התגלתה בציבור עם ג'ורדן שישב איתו ג'יידה פינקט סמית' עַל Red Table Talk במרץ 2019 כדי לחיות מחדש את התקרית. היא חשפה את זה טריסטן "נישק" אותה אבל בלי שום "לשון" ו"בלי תשוקה". ג'ורדן גם הודתה ששיקרה לקלואי ולחברה הכי טובה לשעבר קיילי ג'נר על מה שבאמת קרה באותו לילה גורלי.

"הייתי כנה בקשר להיותי שם, אבל לא הייתי כנה לגבי הפעולות שהתרחשו", היא שיתפה.

תוצאות השערורייה התרחשו מתעדכן עם הקרדשיאנים כשהפרקים שודרו ביוני 2019. חודשים לאחר מכן, המייסד Good American הפציר במעריצים להפסיק לדון את כל המצב.

"אני לא מישהו ששומר טינה. אם אעשה את זה, זה ישפיע רק עליי ואני באמת, אני אפילו לא…הפרק ההוא סגור עבורי, "אמר קלואה במהלך א בשידור עם ריאן סיקרסט הופעה בתוכנית רדיו בספטמבר 2019. "אני רוצה שכולנו נמשיך הלאה ונהיה אנשים מאושרים ומצליחים. אני רק רוצה שכולם פשוט יהיו אנשים טובים יותר עם כל יום וזה באמת מה שאני מרגיש".

היא המשיכה ואמרה ש"כולם עושים טעויות"אבל מה שחשוב הוא" איך אתה מתמודד עם זה ואני חושב שההתנצלויות שלך צריכות להיות רועשות כמו חוסר הכבוד שלך או כלפיי, זה לא כנה."

קישור מקור