קלואי קרדשיאן הופיעה ראשונה מאז התינוק מספר 2: תמונות

קלואי קרדשיאן הופיעה ראשונה מאז התינוק מספר 2: תמונות

לילה של אמא בחוץ! קלואי קרדשיאן עשתה את היציאה הפומבית הראשונה שלה ביום שני, 8 באוגוסט, לאחר מכן מברכת את הילד השני שלה, תינוק, עם החבר לשעבר באמצעות פונדקאית.

לפי תמונות שהגיעו על ידי סגנון חייםאמא לשניים לבשה שמלה שחורה צמודה לעור ומגפונים שחורים עם עקבים טיול במסעדת הסושי נובו. כוכבת הריאליטי, בת 38, הרכיבה את משקפי השמש והשיער שלה בלחמנייה צמודה ללילה בעיר. היא גם אביזרה עם ארנק כחול קטן. נראה היה שחלואה במצב רוח טוב כשהיא טיילה עם חברים בארוחת הערב.

ביום שישי, 5 באוגוסט, אישר מקור סגנון חיים של קלואה ושל טריסטן פונדקאית ילדה את התינוק השני שלהם יַחַד. הידיעה שבני הזוג לשעבר ציפו לתינוק מספר 2 פרצו ב-13 ביולי, עם נציג של קלואי מאשר את הידיעה. "אנחנו יכולים לאשר שלטרו יהיה אח שנולד בנובמבר. קלואה אסיר תודה להפליא לפונדקאית יוצאת הדופן על ברכה כה יפה. אנחנו רוצים לבקש אדיבות ופרטיות כדי שקלואה תוכל להתמקד במשפחתה", הודעה שהגיעה לידי בקשר לקרוא.

גם קלואי וטריסטן, 31, חולקים טרו תומפסון בן ה-4.

למרות שחלקו שני ילדים יחד, כוכב הריאליטי ושחקן ה-NBA לא השלימו. "קלואי וטריסטן ולא דיברו מאז דצמבר מחוץ לענייני הורות משותפת", אמר מקור בקשר בזמן ההכרזה של תינוק מס' 2.

בעקבות מערכת יחסים מלאת עליות ומורדות, הצמד נפרד לאחר שנחשף כי טריסטן הוליד ילד עם בזמן שהוא וקלואה עדיין היו במערכת יחסים. משפחת קרדשיאן-ג'נר שגילתה על התינוק של טריסטן תועדה לעונה 1 של סדרת Hulu שלהם הקרדשיאנס.

"כלומר, הכל מרוצה, כאילו, יכול להיות קצת כבוד?" קלואה אמרה על המצב במהלך הופעה ב-24 במאי פרק של "לא רזה אבל לא שמן" פודקאסט. "היית יכול ליידע אותי לפני שגיליתי על דואר יומי? זה יהיה נחמד."

המייסדת Good American הסבירה שהיא "גילתה עם שאר העולם", שאותו כינתה כ"החלק הכי פוגעני".

גלול דרך הגלריה כדי לראות תמונות מהלילה הראשון של קלואה לאחר שקיבלה את פני התינוק מספר 2.

קישור מקור