קלואי קרדשיאן חולקת מחווה לאמא של טריסטן תומפסון

מחווה מכל הלב. קלואי קרדשיאן נזכר בחבר לשעבר טריסטן תומפסוןאמו המנוחה, אנדריאה, נכנסה פוסט באינסטגרם מיום שלישי, 24 בינואר – שבועות לאחר מותה הפתאומי ב-5 בינואר.

משתפת תמונות שונות שלה ושל אנדריאה, המייסדת Good American, 38, הודתה שהיא "נמנע" מפרסום משהו על פטירתו של יליד קנדה.

"יש לי כל כך הרבה מה להגיד אבל כלום… יש לי כל כך הרבה רגשות ועדיין אני מרגיש קהה. החיים יכולים להיות לפעמים לא הוגנים באכזריות וזו הייתה אחת התקופות הקשות ביותר בכל כך הרבה מחיינו. אבל יחד עם זאת, אני מרגיש מבורך שהתמזל מזלי שיש לי מישהו שהופך את הפרידה לקשה כל כך", כתב קלואה. "כל כך קשה שאני בוחרת לא להיפרד לתמיד כי זה משהו שאני לא יכול להבין. פרידות לתמיד זה משהו שאני לא מאמין בו. אני יודע שאראה אותך שוב. אני יודע שאשמע שוב את הקול המתוק והצחוק המדבק שלך. אני יודע שאזכה להרגיש את החיבוק הזה שלך. אני אראה אותך שוב עם הרבים שחלפו לפניך שאני כל כך מתגעגע אליהם, אוהב ומוקיר. אז, אני בוחרת לומר, שעד שאראה אותך שוב בגן עדן, אני מתגעגע אליך ואמשיך להתגעגע אליך יותר ויותר מדי יום ביומו."

היא הוסיפה, "אני יודעת שאתה עם אדוננו ומושיענו. אני יודע שאתה שמח שם למעלה. רוקדים ושרים ובטח צועקים 'מי עושה את זה!!' כי אנחנו בוכים על האובדן שלך. יחד עם זאת, אני יודע שמעולם לא רצית לעזוב את הבנים שלך. הם כל העולם שלך. הם ילמדו לחיות עם החור בלב שלהם כי הם לוחמים בדיוק כמו אמא הלוחמת שלהם".

קלואי קרדשיאן/ אינסטגרם

החדשות על פטירתה הפתאומי של אנדריאה התפרסמו ב-5 בינואר, כשמספר מקורות דיווחו שהיא סבלה מהתקף לב פתאומי. האם המנוחה לארבעה ילדים הייתה מקורבת למשפחת קרדשיאן-ג'נר, במיוחד לקלואה.

ה קרדשיאנס כוכב חולק שני ילדים עם טריסטן – הבת טרו, בת 4, ותינוק בן 6 חודשים. כוכב הכדורסל, בן 31, מצדו, היה הבכור מבין שלושה אחים. בהודעתה, קלואה קראה לאחיו הצעיר של טריסטן, אמרי, והבטיחה שהוא "יהיה בסדר גמור" לאחר מותה של אנדריאה. היא הותירה גם את הבנים דישון ודניאל.

"כולנו נשמור עליו, נעזור לו ונגן עליו", כתבה. "הבנים שלך יהיו בסדר כי יש להם את המלאך השומר לצידם."

בסיום המחווה שלה, שיתפה קלואה ציטוט מהתנ"ך שבו נכתב: "אז איתך: עכשיו זה זמן האבל שלך, אבל אני אראה אותך שוב ואתה תשמח, ואף אחד לא ייקח לך את השמחה", והוסיפה, "אני אוהב. אתה."קישור מקור