קלואי קרדשיאן חושפת את התינוק מספר 2 בתוך שערוריית טריסטן

קלואי קרדשיאן חושפת את התינוק מספר 2 בתוך שערוריית טריסטן

דוחף את הכאב. קלואי קרדשיאן בכתה כשהיא חשפה שהיא מצפה לתינוק מס' 2 עם אקס טריסטן תומפסון בתוך שערוריית הבגידה והאבהות שלו עם מראלי ניקולס בהצצה מוקדמת לבכורה של עונה 2 הקרובה של קרדשיאנס.

"יש משהו שאני מוכן לדבר עליו", אמר מייסד Good American, בן 38, בתחילת הסרט החדש טיזראשר שוחרר ביום שלישי, 20 בספטמבר. "טריסטן ואני מביאים תינוק נוסף לעולם."

קלואה נראתה אז נלחמת בדמעות בתא הווידוי שלה כשאמרה, "זו אמורה להיות תקופה ממש מרגשת, וזו פשוט חוויה אחרת".

בזמן שהיא גם ציינה שזו "היתה תקופה קשה" עבורה, כוכבת Hulu ציינה כי "זה [the] התחלה של משהו חיובי ושמח ויפה”.

Momager קריס ג'נר גם בכה על החוויה הקשה ואמרה, "קשה לראות אותה כואבת."

ב-5 באוגוסט, אישר מקור בקשר שבני הזוג לשעבר קיבלו בברכה את ילדם השני, בן, באמצעות פונדקאית. הזוג לשעבר חולק גם את הבת טרו תומפסון, שנולדה באפריל 2018.

שלושה שבועות לפני כן, צצו דיווחים כי מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום ושחקן שיקגו בולס ציפו לתינוק מספר 2, ונציג של קלואי אישר זאת בקשר.

"אנחנו יכולים לאשר שלטרו יהיה אח שנולד בנובמבר", נכתב בהצהרה ב-13 ביולי. "קלואה אסיר תודה להפליא לפונדקאית יוצאת הדופן על ברכה כה יפה. אנחנו רוצים לבקש אדיבות ופרטיות כדי שקלואה תוכל להתמקד במשפחתה".

בדצמבר 2021, מראלי, בת 31, ילדה את הילד שלה ושל טריסטן, בן בשם תיאו. במסמכי בית המשפט שהושגו על ידי בקשר, Maralee טען שהילד שלהם הוה במרץ של אותה שנה ביום הולדתו של טריסטן, אז הוא עדיין היה במערכת יחסים עם קלואה. בזמן שהוא הכחיש בתחילה שהוא האב, טריסטן אישר מאוחר יותר את תוצאות בדיקת האבהות בהצהרה פומבית ששיתף בתחילת ינואר דרך הסטוריז שלו באינסטגרם.

"היום, תוצאות בדיקת אבהות גילו שילדתי ​​עם מרלי ניקולס. אני לוקח אחריות מלאה על המעשים שלי", כתב אז הספורטאי, לפני שהתנצל בפני חברתו לשעבר. "קלואי, זה לא מגיע לך. אתה לא ראוי לכאב הלב וההשפלה שגרמתי לך. לא מגיע לך איך שהתייחסתי אליך לאורך השנים. "מעשיי בהחלט לא תאמו את הדרך שבה אני רואה אותך. יש לי את המקסימום [sic] כבוד ואהבה אליך. בלי קשר למה שאתה חושב. שוב, אני כל כך מצטער".

לקראת סוף העונה הראשונה של סדרת הריאליטי המצליחה, משפחת קרדשיאן-ג'נר גילתה את הטענות של מראלי לאחר שהחדשות עלו ברשת. עם זאת, הם לא חשפו ששחקן ה-NBA וכוכב הריאליטי בטלוויזיה ציפו לילד שני באותו זמן.

הפרק הראשון של עונה 2 של הקרדשיאנס בכורה ביום חמישי, 22 בספטמבר, בהולו.

קישור מקור