קלואי קרדשיאן מאשרת את התינוק השני דרך סרוגייט: הצהרה

קלואי קרדשיאן מאשרת את התינוק השני דרך סרוגייט: הצהרה

קלואי קרדשיאן אישרה שהיא יולדת איתו עוד תינוק טריסטן תומפסון בעקבות הפיצול שלהם, הפעם באמצעות פונדקאית.

"אנחנו יכולים לאשר שלטרו יהיה אח שנולד בנובמבר", אומר נציג של קלואה בקשר. "קלואה היא הפונדקאית יוצאת הדופן לברכה כה יפה. אנחנו רוצים לבקש אדיבות ופרטיות כדי שקלואי תוכל להתמקד במשפחתה".

בני הזוג לשעבר חולקים את הבת טרו בת ה-4, אותה קיבלו ב-12 באפריל 2018.

המייסד השותף של גוד אמריקאי ושחקן שיקגו בולס נפרדו מאז דצמבר 2021 כאשר התפרסמה ידיעה שטריסטן בגד בקלואי עם מראלי ניקולס, שהביא לעולם את ילדו השלישי, בן בשם תיאו. טריסטן הוא גם אב לבן פרינס עם האקס ג'ורדן קרייג.

למרות שטריסטאן הכחיש בתחילה את אבהות הילד של מרלי, מסמכי בית המשפט חשפו כי השניים נפגשו בדצמבר 2020. כוכב ה-NBA טען כי לזוג לא היה "מערכת יחסים רצינית ומתמשכת" אך בילו יחד "באופן ספורדי" מדצמבר 2020 עד מרץ 2021.

כשבדיקת אבהות אישרה שטריסטן הוא אבי הילד של מדריך הכושר בינואר 2022, הספורטאי פנה לאינסטגרם כדי לשתף בהתנצלות בכתב.

"אני לוקח אחריות מלאה על המעשים שלי. כעת, לאחר שהאבהות נקבעה, אני מצפה לגדל את בנו בצורה ידידותית", כתב טריסטן בהצהרה, והוסיף, "אני מתנצל בכנות בפני כל מי שפגעתי בו או אכזבתי במהלך החוויה הקשה הזו, הן בפומבי והן בפרטיות".

קלואה חשפה במאי שהיא נודע על שערוריית האבהות של טריסטן "עם שאר העולם", אמר במהלך הופעה ב"לא רזה אבל לא שמנה" בפודקאסט שהיא מצאה שזה החלק "הכי פוגעני".

"כלומר, הכל מרוצה, כאילו, האם יכול להיות, כאילו, קצת כבוד?" אמר קלואה בפרק. "היית יכול ליידע אותי לפני שגיליתי את זה בדיילי מייל? זה יהיה נחמד."

לאחר שערוריית האבהות של טריסטן, קלואה הגבילה את האינטראקציות שלה עם הספורטאי המקצועני להיות "רק" על הורות משותפת הבת שלהם נָכוֹןסיפר מקורב בקשר בפברואר 2022.

"עד כמה שזה שובר את הלב של קלואה, זה לא קשור אליהם יותר. היא באמת מאמינה שטריסטאן לעולם לא ישתנה", שיתף המקור ברגשותיה של קלואה כלפי טריסטן לאחר השערורייה. "זה הכל על לגדל את טרו כדי שהיא תראה אמא ​​ואבא שבאמת אוהבים אותה."

כוכבת הריאליטי "תשמח למחוק את העבר" אבל יודעת שהיא וטריסטן "פשוט לא יכולים לחזור לשם שוב". המקורב הוסיף כי מערכת היחסים לסירוגין שלהם "איננה אופציה יותר".

קישור מקור