קלואי קרדשיאן מוחאת כפיים על 'התקפה' על 'פניה ששינו'

שנה חדשה, קלאפבק חדש! קלואי קרדשיאן מתגוננת בפני עוקב באינסטגרם שתבע אותה הפנים נראו אחרת לגמרי לאחר הופעת הבכורה של כוכב הריאליטי פוני קליפס חדששלטענתה "שינתה את צורת הפנים שלי".

קלואה, 38, השוויצה סדרת תמונות ביום שלישי, 3 בינואר, לובשת את השיער המצויר יחד עם חצאית מיני זהב סקסית וחולצת קרופ לבנה קטנטנה. אבל משתמש צלצל ונחרם, "אהה זה היה הפוני ששינו את פניך כל כך בתמונות האלה?"

"אני לדבר בגלוי על ניתוח האף שלי וכל מי ש'מסתכל' אלי חייב לדעת שכן איבד מעל 60 קילו במהלך השנים" הקרדשיאנס הכוכבת חזרה על ההערה האכזרית ואיך היא הייתה כנה לגבי המראה המשתנה שלה. "אז לאחרונה השינוי היחיד הוא הפוני. לא ידעתי שאני צריכה לעשות רשימת ריצה", היא המשיכה.

"כך או כך, לתקוף מישהו זה עצוב לדעתי. ללא התגרות זה החלק הכי עצוב", קוננה קלואה. "אם אתה נעלבת או לא אוהב את מה שאתה רואה, אתה פשוט לא צריך להגיד כלום. אני מקווה שיהיה לך שבוע ראשון נהדר של השנה החדשה. תודה שהפכת את שלי כל כך עליז," היא הוסיפה בנימה אופטימית. אבל יליד קליפורניה הוסיף מאוחר יותר תגובה ישירות למשתמש, "נשים שתוקפות נשים אחרות זה צולע. שנה טובה."

פרנק מיסלוטה/שטרסטוק

קלואי התבאסה במקור על איך השיער שלה יצא לצילומים ושאלה את המעריצים אם הם ישקלו לקבל גם פוני.

"עובדה מהנה: לבשתי קליפס על פוני לצילומים האלה [sic]. היה כיף לתת מראה אחר ולא להיות מחויב. אני מופתע עד כמה אהבתי את הפוני למרות שהם שינו את צורת הפנים שלי. האם אי פעם היית מקבל פוני?" היא כתבה בכיתוב הפוסט, שהציג שלוש תמונות שלה מצטלמת עם התסרוקת החדשה והתלבושת הסקסית.

המעריצים השתוללו על המראה החדש של קלואה והרעיפו עליה שבחים. "הפוני זה הכל!! זה צבע וסגנון השיער האהובים עלי בכל הזמנים עלייך. כל כך טוב!!!" עוקב אחד פרץ בעוד אחר הוסיף, "2023 Khlo Money BACK." משתמשים רבים חשבו שהיא דומה טיילור סוויפט, מיילי סיירוס אוֹ היידי קלום. אחרים היו מרוכזים בגוף המתאים של המחבר, עם מניפה אחת שפרצה, "הפוני נראה נהדר! אבל אני חושב כולנו מרוכזים בבטן הבטן האלה."קישור מקור