קלואי קרדשיאן מציגה את שרירי הבטן בביקיני ג'ינס: וידאו

הוספה לסל הקניות. קלואי קרדשיאן התהדרה בבטן הסקסית שלה בסרטון אינסטגרם ביום שלישי, 2 באוגוסט להשוויץ בביקיני חדש מקו הבגדים שלה, Good American.

"Denim Swim @goodamerican," ה קרדשיאנס כוכב, בן 38, כתב את הכותרת של הסיכון הודעה. בסרטון, קלו מאני פגעה בכל הזוויות הנכונות בזמן שהראתה את גופה הרוחש ופרסמה את בגד הים הקטן.

הבסטות שלה התלהבו על מבנה הגוף הגוון שלה בקטע התגובות, שברור שלא יכלה להתמודד עם כמה טוב היא נראית (TBH, היינו עושים את אותו הדבר). "OMG אתה מושלם! אתה בא עם בגד הים?!" קים קרדשיאןהחמודה של, טרייסי רומולוס העיר, תוך כדי מליקה חאק כתב, "אני רוצה אותך ואת אמא החליפה."

סקוט דיסיקשלא מתבייש לתת לכוכבת הריאליטי מחמאה פלרטטנית כתבה, "לעזאזל ג'ינה", עם אימוג'י אש.

קלואה מגישה את מראות הביקיני האולטימטיביים בקיץ הזה, במיוחד במהלך טיול יום ההולדת ה-38 שלה לטורקס וקאיקוס ביולי. בזמן ש מתעדכן עם הקרדשיאנים alum פרסם שפע של תמונות בגדי ים, אחת במיוחד בלטה יותר מהשאר.

באדיבות קלואי קרדשיאן/אינסטגרם

במהלך החופשה שלה, קוקו פרסמה תמונה בזמן שהיא סופגת את השמש על סירה תוך שהיא מצילה לכאורה על החבר לשעבר טריסטן תומפסון בכיתוב שלה. "אל תשכח, הכתר עשוי להטות לפעמים אבל הוא אף פעם לא נופל", הטקסט לקרוא.

ימים לפני פרסום תמונת המצב הלוהטת, שחקן ה-NBA, 31, נראה נופש ביוון כשהוא מחזיק ידיים עם אישה מסתורית לא מזוהה. הכתמים התרחשו שבוע לאחר מכן סגנון חיים אישר כי השניים מצפים לתינוק מס' 2 באמצעות פונדקאית.

"אנחנו יכולים לאשר שלטרו יהיה אח שנולד בנובמבר", נציג של קלואה סיפר בקשר בזמן. "קלואי אסיר תודה לפונדקאית יוצאת הדופן על ברכה כה יפה. אנחנו רוצים לבקש אדיבות ופרטיות כדי שקלואה תוכל להתמקד במשפחתה".

למרות שהזוג לשעבר מצפה לילד נוסף משותף, לאחר שקיבלו את פני בתם, טרו תומפסון באפריל 2018, אין להם מערכת יחסים רומנטית. מקורב נוסף חשף כי השניים "לא דיברו מאז דצמבר מחוץ לענייני הורות משותפת".

קלואי וטריסטן, שהתחילו לצאת ב-2016, היו עובדים על מערכת היחסים שלהם במהלך עונה 1 של הקרדשיאנס ואף היו בתהליך של מעבר לביתה החדש. עם זאת, חדשות התפרסמו בדצמבר 2021 כי הספורטאי מצפה לבן עם דוגמנית מראלי ניקולס ואושר בינואר שטריסטן הוליד ילד עם Maralee, 31, בזמן שהיה עדיין במערכת יחסים עם Khloé. טריסטן וקלואה נפרדו ביוני 2021.קישור מקור