קלואי קרדשיאן 'נפגעה' מאת טריסטן תומפסון שערוריית בגידה

שעת כנות! קלואי קרדשיאן הודתה שהיא "נפגעה" ממנה טריסטן תומפסוןשערוריית הבגידה של בהודעה גלויה ביום חמישי, 16 ביוני, לאחר סיום העונה של הקרדשיאנס.

"החיים מלאים בשיעורים, ברגעים ניתנים ללמד. עלינו לטפל בהם בחסד/אהבה. גם אם נפגע מהם", צייץ המייסד Good American, בן 37, בהתייחס לגמר התוכנית של Hulu. "לקחת [your] רגע – לבכות/לצעוק – אבל להישאר רגועים. [And] זכור שאהבה מרפאה [and] מלמד יותר ממה שכעס או שנאה ילמדו אי פעם. לכולנו מגיעה סליחה ובעיקר… אהבה".

קלואי קרדשיאן/טוויטר

במהלך הפרק האחרון של הקרדשיאנסבעונת הבכורה, מעריצים צפו בתוצאות של קלואה שגילה שטריסטן, 31, הכניס להריון אישה בשם מראלי ניקולס לאחר שקיים איתה יחסי מין ביום הולדתו במרץ 2021, בזמן שהוא וקלואה עדיין היו ביחד. קים קרדשיאן שלחה את החדשות לאחותה לאחר שמסמכי בית המשפט הודלפו.

"כל ההצהרה שלו נמצאת בדבר הזה", אמר מייסד סקימס, בן 41, בזמן ששוחח בטלפון עם האמא. קריס ג'נר. "זה אומר, 'שכבתי איתה'. כל העניין הוא לומר, 'אני, טריסטן תומפסון, פגשתי את הבחורה הזו ביוסטון. שכבתי איתה ביום הולדתי ה-30'. אז שלחתי לו את זה ואמרתי 'האם קלואי יודע על זה?' קלואי אפילו לא יודע!

קים סיפרה מאוחר יותר קיילי ג'נר ש"הנשמה שלה מתה על זה [Khloé] והיא "ממש רעדה" מהמצב. קיילי, 24, ו קורטני קרדשיאן שניהם כינו את השערורייה "מטורפת".

Maralee הגיש תביעת אבהות נגד טריסטן ביוני 2021, בה השיב בכך שהודה כי קיים יחסי מין בזמן שהיא טענה בתביעה, אך ביקש לבצע בדיקת אבהות. מאוחר יותר אושר כי טריסטן הוא אביו של הילד, תינוק בשם תיאו, שמרלי ילדה בדצמבר 2021.

טריסטן וקלואה חולקים את הבת טרו בת ה-4, ולספורטאי הקנדי יש גם בן בשם פרינס, בן 5, עם האקסית ג'ורדן קרייג.

קלואה סוף סוף פתחה בפני המעריצים את השערורייה של טריסטן לאחר מכן הקרדשיאנס הראה מה התפתח. עם זאת, היא רמזה על הכעס שלה כשהיא הגיבה לציוץ שמצל את הספורטאי ב-9 ביוני.

"אני מכבד את כולכם על זה שאתם על החיוביות הזו, אבל F-K Tristan!!! #TheKardashians", כתב משתמש בטוויטר שאליו הגיב KoKo עם ארבעה אימוג'י לב אדום.

קישור מקור