קלואי קרדשיאן תומכת בהודעה 'F–k Tristan' Thompson

עָדִין? קלואי קרדשיאן הגיבה להודעה מקוונת של מעריץ שקוראת לאקס שלה טריסטן תומפסון על שערוריית הבגידה שלו.

"אני מכבד את כולכם על זה שאתם על החיוביות הזו, אבל F-K Tristan!!! #הקרדשיאנס", ה טוויטר משתמש כתב ביום חמישי, 9 ביוני, אליו הגיב כוכב Hulu, 37, עם ארבעה אימוג'י לב אדום.

התגובה הפומבית של קלואה הגיעה בעקבות הפרק האחרון של הקרדשיאנס, שהחל להזרים מוקדם יותר באותו יום. שערוריית בדיקת האבהות של טריסטן עם מראלי ניקולס נחשפה לקראת סוף הפרק, עם קים קרדשיאן מתקשר לאחיות קיילי ג'נר ו קורטני קרדשיאן לבשר את החדשות על שחקן הכדורסל, 31.

"כל ההצהרה הזו נמצאת בעניין הזה", אמר מייסד סקימס, בן 41, בזמן ששוחח בטלפון עם האמא. קריס ג'נר. "זה אומר, 'שכבתי איתה'. כל העניין הוא לומר, 'אני, טריסטן תומפסון, פגשתי את הבחורה הזו ביוסטון, שכבתי איתה ביום הולדתי ה-30'. אז שלחתי לו את זה ואמרתי 'האם קלואי יודע על זה?' קלואי אפילו לא יודע!

באדיבות קלואי קרדשיאן/טוויטר

מייסד KKW Beauty אמר מאוחר יותר לקיילי, בת 24, ש"הנשמה שלה מתה [Khloé]"והודתה שהיא "ממש רועדת" מהמצב, בעוד שמייסד פוש, 43, ומייסדת קיילי קוסמטיקס כינו את זה "מטורף".

קים התוודתה אז איך היא "אז צוותת אותו" לפני החדשות הללו, בעוד שקיילי וקורטני הגיעו למסקנה שלקלואי "לא מגיע לזה".

בסופו של דבר, המייסד של Good American התקשר לקים בחזרה ונשמע אומר, "מה לעזאזל זה?" הפרק הסתיים על זה בתור צוק.

קלואי וטריסטן חולקים את הבת טרו תומפסון ביחד. בני הזוג לשעבר הציתו מחדש את הרומנטיקה שלהם בתחילת 2021, זמן קצר לפני ששחקן ה-NBA החל בקשר מיני עם Maralee, והרה את ילדם במרץ אותה שנה.

המאמן האישי לשעבר הגיש אז תביעת אבהות נגד טריסטן ביוני 2021, והוא הגיב בכך שהודה שהם קיימו יחסי מין בזמן שהיא טענה בתביעה. עם זאת, הוא ביקש לבצע בדיקת אבהות. Maralee ילדה אז תינוק ב-1 בדצמבר 2021, בזמן שחדשות תביעת האבהות עלו לכותרות.

חודש לאחר מכן, שחקן הסנטר של שיקגו בולס אישר בפומבי שהוא אבי הילד של מראלי.

"היום, תוצאות בדיקות האבהות גילו שילדתי ​​ילד עם מרלי ניקולס", כתב בתחילת ינואר באמצעות הסטוריז באינסטגרם שלו. "אני לוקח אחריות מלאה על המעשים שלי. כעת, לאחר שהאבהות נקבעה, אני מצפה לגדל בידידות את בנו… אני מתנצל בכנות בפני כל מי שפגעתי בו או אכזבתי במהלך החוויה הקשה הזו, הן בפומבי והן בפרטיות."

בהצהרתו, הוא גם התנצל בפני מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום.

"קלואה, זה לא מגיע לך", הוסיף אז. "אתה לא ראוי לכאב הלב וההשפלה שגרמתי לך. לא מגיע לך איך שהתייחסתי אליך לאורך השנים. המעשים שלי בהחלט לא תאמו את הדרך שבה אני רואה אותך. יש לי את המקסימום [sic] כבוד ואהבה אליך. בלי קשר למה שאתה חושב. שוב, אני כל כך מצטער".קישור מקור