האם קלואי קרדשיאן וטריסטן תומפסון עדיין ביחד?

קלואי קרדשיאן תטפל בתינוק מס' 2 'משרה מלאה'

לאט ויציב. קלואי קרדשיאן "לוקח קצת זמן להסתגל ללדת שני ילדים", אומר גורם בלעדית בקשר.

המייסד Good American, 38, שקיבל את פני התינוק מספר 2 באמצעות פונדקאית עם לשעבר טריסטן תומפסון באוגוסט, ומשפחתה התומכת "אסירת תודה שהתינוק בבית", מוסיף מקורב, ומציין שקלואה "תדאג לבנה במשרה מלאה".

לשעבר מתעדכן עם הקרדשיאנים הכוכב ושחקן הכדורסל המקצועי, בן 30, שחולקים גם את הבת טרו תומפסון, אישרו את משפחתם הגדלה ביולי.

"אנחנו יכולים לאשר שלטרו יהיה אח שנולד בנובמבר", אמר נציג של קלואה בקשר בהצהרה דאז. "קלואי אסיר תודה לפונדקאית יוצאת הדופן על ברכה כה יפה. אנחנו רוצים לבקש אדיבות ופרטיות כדי שקלואה תוכל להתמקד במשפחתה".

מאז לידת בנה, ששמו טרם נחשף, קלואה נמצאת "על ענן 9", אמר מקור נפרד סגנון חיים. "היא אובססיבית אליו וכמעט לא עוזבת את הצד שלו."

הרך הנולד "נראה בדיוק כמו טרו והוא מקסים ונהיה גדול יותר מיום ליום", ניהל המקורב.

DIGGZY/JESAL/Shutterstock

כפי שזה נראה, קלואה לא שיתפה תמונה של בנה ברשתות החברתיות. "היא הולכת להשוויץ בו, אבל היא לא יודעת מה הזמן הנכון לעשות זאת", הבטיח המקור.

מצדו של טריסטן, גם הוא נשאר חסר שפתיים לגבי הילד התינוק שלו. כוכב ה-NBA, שכיום אב לארבעה ילדים, הסתבך לאחרונה בשערורייה לאחר שבירך את ילדו השלישי, תיאו, עם מראלי ניקולס בדצמבר 2021.

טריסטן והמאמן האישי מיוסטון, בן 31, הגו את תיאו במרץ אותה שנה, בעוד יליד קנדה עדיין היה במערכת יחסים עם קלואה. בתחילה, טריסטן הכחיש שהוא האב. לאחר שבדיקת אבהות הוכיחה אחרת, הוא התנצל בפומבי.

"קלואי, זה לא מגיע לך. אתה לא ראוי לכאב הלב וההשפלה שגרמתי לך. לא מגיע לך איך שהתייחסתי אליך לאורך השנים", טריסטן, שגם חולק את הבן פרינס עם האקסית. ג'ורדן קרייג, כתב באמצעות אינסטגרם בינואר. "מעשיי בהחלט לא תאמו את הדרך שבה אני רואה אותך. יש לי את מירב הכבוד והאהבה אלייך. בלי קשר למה שאתה חושב. שוב, אני כל כך מצטער".

קלואה העירה מאוחר יותר שהיא גילתה על בגידתו של טריסטן "עם שאר העולם".

"כלומר, הכל מבולבל, כאילו, יכול להיות קצת כבוד?" היא הסבירה במהלך הופעה את הפודקאסט "Not Skinny But Not Fat" במאי. "היית יכול ליידע אותי לפני שגיליתי על דואר יומי? זה יהיה נחמד."

קישור מקור