קלואי קרדשיאן תינוק מספר 2, בן נולד: פרטי לידה

תינוק קרדשיאן חדש כאן! קלואי קרדשיאן ו טריסטן תומפסוןהפונדקאית של ילדה את תינוקם מס' 2 של הזוג לשעבר, בן, כך מאשר מקור בקשר.

קלואה, 38, וטריסטן, 31, הם גם הורים לבת טרו תומפסון, שנולדה באפריל 2018.

חדשות על תינוק מס' 2 התפרסמו ב-13 ביולי, ונציגה של המייסדת ה-Good American אישר שהיא מצפה לילדה השני עם כוכב שיקגו בולס. "אנחנו יכולים לאשר שלטרו יהיה אח שנולד בנובמבר. קלואה אסיר תודה להפליא לפונדקאית יוצאת הדופן על ברכה כה יפה. אנו רוצים לבקש אדיבות ופרטיות כדי שקלואה תוכל להתמקד במשפחתה", נכתב בהודעה שהגיעה לידי בקשר.

"קלואי וטריסטן לא חזרו להיות ביחד ולא דיברו מאז דצמבר מחוץ לענייני הורות משותפת", אמר מקור בקשר בזמן.

הגעתו של בנם שזה עתה נולד מגיעה כמעט שבעה חודשים לאחר לידתו של ילדו השלישי של טריסטן, תינוק בשם תיאו, עם מאמן אישי מראלי ניקולס. על פי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי בקשר בדצמבר 2021, Maralee, 31, טענה שהיא וטריסטן הרות את ילדם ביום ההולדת של יליד קנדה במרץ אותה שנה – בזמן שהוא עדיין היה במערכת יחסים עם קלואה. תחילה, טריסטן הכחיש כי היה אבי בנו של מראלי, אך מאוחר יותר הוא אישר שתוצאות בדיקת האבהות גילו אחרת.

Shutterstock

"היום, תוצאות בדיקת אבהות גילו שילדתי ​​ילד עם מרלי ניקולס. אני לוקח אחריות מלאה על המעשים שלי. כעת, לאחר שהאבהות נקבעה, אני מצפה לגדל את בנו בדרכי ידידותיות", הוא כתב דרך אינסטגרם סטורי בינואר. "אני מתנצל בכנות בפני כל מי שפגעתי בו או אכזבתי במהלך החוויה הקשה הזו, הן בפומבי והן בפרטיות."

הוא גם פרסם התנצלות פומבית בפני הראשון מתעדכן עם הקרדשיאנים כוכב, איתו הוא יצא לסירוגין מאז 2016. "קלואי, זה לא מגיע לך. אתה לא ראוי לכאב הלב וההשפלה שגרמתי לך. לא מגיע לך איך שהתייחסתי אליך לאורך השנים", הוא חשף והוסיף, "המעשים שלי בהחלט לא תאמו את הדרך שבה אני רואה אותך. יש לי את המקסימום [sic] כבוד ואהבה אליך. בלי קשר למה שאתה חושב. שוב, אני כל כך מצטער".

בנוסף לשיתוף טרו ובנו שזה עתה נולד עם קלואה ושיתוף הבן תיאו עם מראלי, טריסטן הוא גם אב לבן הנסיך תומפסון. הוא קיבל את פני פרינס, בן 5, עם חברה לשעבר ג'ורדן קרייג.

שערוריית האבהות והבגידה של טריסטן עם Maralee התגלתה בעונה 1 של סדרת Hulu של המשפחה, קרדשיאנס. בסצנה ששודרה ביוני, אחותו של קלואה קים קרדשיאן הטיח בספורטאי בעודו מגיב לחדשות המזעזעות. "כל הדבר שכל כך עצוב הוא שהיא רצתה ילד. ועכשיו הילדה הזו מביאה לעולם בן קינג. אקראיות של מלך א' שהוא שכב איתו לילה אחד? F-k him," אמרה קים, 41. "הייתי כל כך צוות אותו."

קישור מקור