קלואי קרדשיאן תמונה ראשונה של ילד תינוק עם טריסטן תומפסון

הכירו את התינוק של קלואה! קלואי קרדשיאן נתן הצצה ראשונה לתינוק מספר 2 במהלך הבכורה של עונה 2 של הקרדשיאנסששודר ביום חמישי, 22 בספטמבר.

"מאז דצמבר, הענן האפל הזה מרחף מעלי. כל יום, הרגשתי מדוכא ועצוב, ועכשיו כשהבן שלי כאן, אני זוכה להמשיך הלאה, וזוכה להנות", פרצה קלואה לאחר הגעתו של בנה המתוק. "זה כמעט כאילו אני יכול לסגור את הפרק הזה ולסיים עם הטראומה הזו ולשים אותה מאחוריי".

הולו

המייסד Good American חשף גם שיום הולדתו הוא 28 ביולי.

כוכבת הריאליטי חשפה שהיא מצפה לילדה השני עם האקס טריסטן תומפסון באמצעות פונדקאית ב-13 ביולי.

"אנחנו יכולים לאשר שלטרו יהיה אח שנולד בנובמבר", אמר ל-In Touch נציגו של קלואה, 38. "קלואי אסיר תודה לפונדקאית יוצאת הדופן על ברכה כה יפה. אנחנו רוצים לבקש אדיבות ופרטיות כדי שקלואה תוכל להתמקד במשפחתה".

בני הזוג לשעבר הם כבר ההורים לבת טרו בת ה-4, שאותה קיבלו ב-12 באפריל 2018.

בעוד קלואה וטריסטן יצאו לסירוגין מ-2016 עד 2021, נראה שהם מתכננים להורות יחד עם ילדם השני מבלי להצית מחדש את הרומנטיקה שלהם.

האקסים מצפים לתינוק השני שלהם לאחר הפיצול האחרון שלהם בדצמבר 2021. אז נחשף ששחקן ה-NBA בגד ב- קרדשיאנס כוכב עם מראלי ניקולס. מאמן הכושר לשעבר קיבל את פניה ואת בנם של טריסטן, תיאו, בדצמבר. טריסטן חולק גם את הבן פרינס עם האקס ג'ורדן קרייג.

קלואי קרדשיאן חושפת את השם ומשתפת תמונה ראשונה של תינוק מספר 2 עם טריסטן תומפסון
Shutterstock

טריסטן הכחיש תחילה את אבהות הילד של מרלי, וטען כי לזוג לא היה "מערכת יחסים רצינית ומתמשכת" אך בילו זמן יחד "באופן ספורדי" מדצמבר 2020 עד מרץ 2021. עם זאת, בדיקת אבהות אישרה בסופו של דבר את טריסטן להיות אביו של מרלי. ילד בינואר.

מאוחר יותר הוא שבר את שתיקתו בהצהרה בסטוריז שלו באינסטגרם. "אני לוקח אחריות מלאה על המעשים שלי. כעת, לאחר שהאבהות נקבעה, אני מצפה לגדל את בנו בצורה ידידותית", כתב אז. "אני מתנצל בכנות בפני כל מי שפגעתי בו או אכזבתי במהלך החוויה הקשה הזו, הן בפומבי והן בפרטיות."

מעריצים צפו בקלואה ובמשפחתה למדו על שערוריית האבהות במהלך העונה הראשונה של הקרדשיאנס. במהלך הפרק של 9 ביוני, קים קרדשיאן, קורטני קרדשיאן ו קיילי ג'נר נודע שטריסטן נתבע על ידי Maralee למזונות ילדים.

"זה טריסטן מדבר – אלו המילים שלו. זו כל ההצהרה שלו. הוא מבקש לעשות בדיקת אבהות ומודה שקיים איתה יחסי מין", אמרה קים, בת 41, לאחיותיה במהלך שיחת טלפון. "קלואי זרקה לו את יום הולדתו ה-30. אז הוא חזר הביתה ממסיבת יום ההולדת ה-30, נסע ליוסטון, טקסס, לשחק בדרכים – אנחנו יכולים לבדוק את לוח הזמנים שלו – ואז שכב עם הבחורה הזו".

קים הוסיפה שלקלואה יהיה קשה ללמוד שטריסטן מצפה לילד עם מישהו אחר. "כל הדבר שכל כך עצוב הוא שהיא רצתה ילד. ועכשיו הילדה הזו מביאה לעולם בן קינג. אקראיות של מלך א' שהוא שכב איתו לילה אחד? F-k אותו. הייתי כל כך צוות אותו", אמר איל הסקימס.

"זה פשוט מטורף באופן כללי," אמרה קיילי, בת 25, על המצב. "זו מערבולת בלתי נגמרת." קורטני, בן 43, השיב: "זו בגידה בלתי נגמרת, זה מה שהיא".

קישור מקור