קלואי קרדשיאן 'Is On Cloud 9' עם בנה 'מקסים'

אמא שמחה! קלואי קרדשיאן נמצאת "על ענן 9" עם בנה "המקסים", מקור באופן בלעדי מספר סגנון חיים על התינוק שזה עתה נולד שלה, שחולק דמיון מדהים לאחותו הגדולה, תומפסון אמיתי.

"היא אובססיבית אליו. היא בקושי עוזבת את הצד שלו", מתפרץ המקור על קרדשיאנס הקשר המיידי של כוכב עם בנה, והוסיפה כי "יש לה הרבה עזרה" מהצוות, החברים והמשפחה שלה.

הילד המתוק, ששמו ותמונתו טרם פורסמו, בטוח יגנוב לבבות. "התינוק נראה בדיוק כמו טרו והוא מקסים ונהיה גדול יותר מדי יום", אומר המקורב. "היא הולכת להשוויץ בו, אבל היא לא יודעת מה הזמן המתאים לעשות."

באדיבות קלואי קרדשיאן/אינסטגרם

מקור נפרד אישר סגנון חיים ב-5 באוגוסט אותו קלואה, 38, והחבר לשעבר טריסטן תומפסון קיבלו את ילדם השני בברכה באמצעות פונדקאית, ארבע שנים לאחר שבתם, טרו, נולדה באפריל 2018.

"אנחנו יכולים לאשר שלטרו יהיה אח, שנולד בנובמבר", אמר נציגו של כוכב הריאליטי סגנון חיים ב-13 ביולי לאחר שפרסמו חדשות על התוספת החדשה שלהם. "קלואי אסיר תודה לפונדקאית יוצאת הדופן על ברכה כה יפה. אנחנו רוצים לבקש אדיבות ופרטיות כדי שקלואי תוכל להתמקד במשפחתה".

ה מתעדכן עם הקרדשיאנים פונדקאית אלום ושחקני NBA הרתה עם בנם השני לפני פרידתם. הזוג שחזר, לא שוב, הפסיק את זה סופית לאחר שנודע לקלואה שטריסטן, בן 31, נכנס להריון מראלי ניקולס במרץ 2021.

מראלי הגישה תביעת אבהות נגד טריסטן ביוני אותה שנה לפני שילדה את בנם, תיאו, בדצמבר שלאחר מכן. פחות מחודש לאחר מכן, בינואר, בדיקת אבהות אישרה כי טריסטן אכן היה אביו של הילד.

למרות הדרמה סביב הניתוק שלהם, קלואה "מרשה לטריסטן להיות נוכח כמו שהוא רוצה להיות", ממשיך המקור. "היא יודעת שזה נגמר, היא רוצה שזה ייגמר, אבל היא לעולם לא תמנע ממנו לראות את הילד שלו. זו לא האישיות שלה!"

זה נאמר, האקסים לא ידידותיים מדי. "כלואה וטריסטן לא חזרו להיות ביחד ולא דיברו מאז דצמבר מחוץ לענייני הורות משותפת", אמר מקור נפרד בקשר בזמן ההכרזה של תינוק מס' 2.

האוהדים ראו עד כמה קלואה הרוסה מהמצב במהלך סיום העונה ה-1 של קרדשיאנס. באותו זמן, הצופים לא היו מודעים לכך שמייסד Good American והספורטאי הקנדי מצפים לילד שני.

מאוחר יותר היא הודתה שהחלק "הפוגעני ביותר" היה שהיא "גילתה עם שאר העולם" על שערוריית האבהות של טריסטן במהלך הופעה בפודקאסט "לא רזה אבל לא שמן" ב-24 במאי.

"כלומר, הכל מרוצה, כאילו, יכול להיות קצת כבוד?" אמר כוכב הריאליטי. "היית יכול ליידע אותי לפני שגיליתי את זה בדיילי מייל? זה יהיה נחמד."

קישור מקור