קנדיס קמרון בור: רגעים שנויים במחלוקת, ציטוטים

קנדיס קמרון בור: רגעים שנויים במחלוקת, ציטוטים

תגובת נגד. קנדיס קמרון בור מצאה את עצמה במרכז המחלוקת מספר פעמים במהלך השנים.

ה Fuller House אלום התמודדה לאחרונה עם ביקורת לאחר שהצהירה שהיא הפסיקה לעבוד עם ערוץ הולמרק ועברה ל-Great American Family בגלל הרשת החדשה אינה מציגה זוגות חד מיניים במרכז הפרויקטים שלהם.

לאחר שהעלתה את ההערה ב-a וול סטריט ג'ורנל רֵאָיוֹן שפורסם ב-14 בנובמבר, כמה כוכבים יצאו לרשתות החברתיות כדי להטיח את קנדיס.

"קנאי. אני לא זוכר שישו אהב צבועים כמו סוכריות", הילארי ברטון כתב באמצעות טוויטר בתגובה למאמר המסכם את הראיון. "אבל בטח. תעשי את הכסף שלך, מותק. אתה רוכב על גל הדעות הקדומות עד לגדה".

בינתיים, ג'וג'ו סיווה לקח לאינסטגרם לקרוא לראשון בית מלא כוכב לראיון. "בכנות, אני לא מאמין אחרי כל מה שירד רק לפני כמה חודשים, שהיא לא רק תיצור סרט מתוך כוונה להוציא את LGBTQIA+, אלא גם תדבר על זה בעיתונות", אמהות רוקדות alum כתב ב-15 בנובמבר. "זה גס רוח ופוגע בקהילה שלמה של אנשים."

קנדיס התייחסה בסופו של דבר לביקורת באמצעות אינסטגרם ב-16 בנובמבר. "זה בהחלט שובר את לבי שמישהו יחשוב שאי פעם ארצה לפגוע ולפגוע במישהו בכוונה", היא כתבה. "מצער אותי שהתקשורת מבקשת לעתים קרובות לפצל אותנו, אפילו סביב נושא מנחם ומשמח כמו סרטי חג המולד. אבל בהתחשב באקלים הרעיל בתרבות שלנו כרגע, אני לא צריך להיות מופתע. אנחנו צריכים את חג המולד יותר מתמיד".

ההערה שלה לגבי ייצוג נישואים חד מיניים על המסך היא לא הפעם הראשונה שקנדיס מתמודדת עם תגובה נגדית.

היא ספגה ביקורת על דעותיה השמרניות והודתה שהיא חשה "לחץ" לייצג שמרנים בטלוויזיה בזמן שעבדה כחבר פאנל ב הנוף מ-2015 עד 2016.

"הלחץ והחרדה – למעשה יש לי בור בבטן כרגע", אמרה כשהופיעה בפודקאסט "מאחורי השולחן" באוקטובר 2021. "היה רק ​​סוג אחד של לחץ שאי פעם הרגשתי בו החיים שלי, שהגיעו מהתוכנית ההיא. ואני [have] PTSD, כאילו, אני יכול להרגיש את זה. זה היה כל כך קשה, ולהתמודד עם הלחץ הרגשי הזה היה מאוד מאוד קשה".

קנדיס בחרה לעזוב את התוכנית חודש לאחר מכן דונאלד טראמפ זכתה בבחירות לנשיאות בנובמבר 2016 כי הרגישה שההגנה על עמדותיה הפוליטיות תהפוך לקשה עוד יותר.

המשיכו לגלול כדי להציץ לאחור ברגעים השנויים במחלוקת של קנדיס לאורך השנים.קישור מקור